Kaip gyvenat? Ar karantinas pakeitė galvos plovimo įpročius? Maniškių lyg ir ne. Plaukus plaunu kas antrą dieną. Na tik tiek, kad mažiau rūpinuosi kaip jie atrodo išdžiuvę, nes beveik visada rišuosi kuodą. Saugiau, nes kai jie plaikstosi palaidi, tai daugiau tikimybių liestis prie veido. Tiek tų pokyčių. Labai stengiuosi sunaudoti senas priemones, nes mano sandėliukas begalinis :). Tačiau štai pasitaikė proga išmėginti produktą, kurio alternatyvos šiuo metu neturiu. Tad nereikėjo laukti, kol kažkas pasibaigs. Man rankose kompanijos “Rica” produktas – plaukų ir galvos odos šveitiklis “Detoxifying Comfort Scrub”.

Aprašymas:

Rica Naturica Detoxifying Comfort šveitiklis, praturtintas itin smulkiomis pemzos granulėmis, švelniai pašalina nešvarumus. Pemza kartu su keramidais, antioksidantais ir UV filtru, švelniai pašalins visus formavimo priemonių ir nešvarumų pėdsakus. Plaukai taps minkšti, lengvi, žvilgantys ir atsinaujinę.

Naudojimas: naudoti po šampūno, suskirstyti plaukus į kelias dalis ir švelniai sukamaisiais judesiais per visą plaukų ilgį įmasažuoti šveitiklį. Kruopščiai išskalauti. Formuoti plaukus kaip įprasta. Naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Sudėtis: cetrymony chloride, mistrile alcohol, hydrolyzed walnut extract, glycerin, PEG-8, PEG-8 / SMDI copolymer, palimitylmirystyl stearate, sodium polyacrylate, PEG-5 methanesulfate, sodium glutamate, soy protein hydrolysed hydroxypropyl hydrolyzed laurd protein soy, panthenol, hydrolyzed chestnut extract, Opuntia ficus-indica seed oil, coco glutamate, Trideceth-10, hydroxypropyl guar hydroxypropyl chloride, xanthan gum, EDTA disodium salts, citric acid, perfume (fragrances), urea, imidazinone , methylisothiazolinone.

Baisiai erzinantis dalykas yra tas, kad ant buteliuko sudėties nebuvo, el. svetainėje ji nenurodyta. Pas gamintoją taip pat. Na, bliam! Knisausi, kaip pašėlusi, kol radau lenkišką. Bet lenkai buvo išsivertę sudėtį, tad pateikiu google translate versiją, nepykit, jei kas ne taip :). Patikrint ar sutampa taip pat negaliu. 

Produkto kvapas malonus, jaučiasi lyg ir mėta. Konsistencija įdomi – jis kreminis su smulkiomis aštriomis dalelėmis, kurios beveik nesimato, bet gerai jaučiasi. 

Iš tiesų, tai naudoti tokią priemonę nėra labai lengva. Per plaukus sunku pasiekti šaknis, o ir pačius plaukus ne taip jau paprasta sutepti. Na, bet aš ėmiau masę pirštų galiukais ir juos kišau į šaknis, švelniai masažavau odą. Žinokit malonu! Išspaudusi šiek tiek šveitiklio į delnus, aš juos aptryniau vieną į kitą, o tada ėmiau sruogas ir tarsi jas glosčiau. Ar negyviems plaukams malonu, atsakyti jau negaliu 🙂

Skalauti reikia ilgai, o plaukai lieka tokie truputį šiurkštūs. Man kaukė yra būtina. Tačiau drįsčiau teigti, kad jos poveikis pasidaro stipresnis. Šiaip jau tam ir naudojami šveitikliai – nuvalyti nešvarumus tiek nuo odos, tiek nuo pačių plaukų. Realiai tą padaro ir giliai valantys šampūnai, bet čia toks įdomesnis būdas. Ir dar gerai prieš plaukų dažymą. Ar “must have”? Nežinau, kiek esu naudojusi kažką panašaus, tiek patiko, bet pabaigdavau ir per daug nepasigesdavau. Vertinu palankiai. Tik tos, kurios turi daug plaukų, gana greitai sunaudotų. 


Naudinga: Įsigyti galite Kosmetikosparduotuve.lt. Kaina – 20.70 EUR už 200ml.

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).