Prisipažinsiu, kad pastaruoju metu visiškai nebesusitvarkau su plaukais. Kiekviena, kuri bandė nuo trumpų plaukų užauginti į ilgesnius, žino, kad kartais ištinka krizė. Plaukai atauga iki tiek, kad krenta negražiai, negula kaip tu nori, atrodo belekaip. Tokios krizės metu norisi tik vieno – griebti žirkles ir spjauti į auginimo planus (spaudytis negražu, jei ką). Nežinau nežinau ar aš negriebsiu tų žirklių, nes ištisai atrodau, kaip pūkis, o užauginti norėčiau iki pečių. Na bent jau arti to, ką turėjau prieš aštuoneris metus:

Kai pagalvoju, tai kas čia teliko, kokie 5-7 cm, bet net mano vyras jau sako, kad man reikia kirptis 😀

Tramdydama tuos siaubūnus aš eksperimentuoju. Vieną kartą pagalvoju, kad gal aš visko padauginu, tad apart šampūno ir balzamo, nusprendžiu nieko nenaudoti. Nepasiteisina, nes tada galiu vaidinti liūtą. Pritepu visokių garbanojimo kremų – padeda, bet pačios garbanos sukasi ne į tą pusę, į kurią man reikia ir nors tu ką. Ai, patys žinote, kas yra blogų plaukų dienos.

Neseniai aprašiau porelę produktų, kurie šiuo metu man įtinka, nes yra tokie iš sunkesnių (nerekomenduojama naudoti kiekvieną dieną). Kalbu apie Revlon atstatomuosius šampūną bei balzamą. Serijoje buvo ir galiukų serumas, kurį šiandien apšnekėsiu.

Pristatomas gana trumpai:

Kas tai? Serumas plaukams.

Kam skirta? Labai sausiems, pažeistiems plaukams, galiukams.

Koks poveikis? Padeda atstatyti pažeistus plaukų galiukus. Sumažina jų lūžinėjimą.

Naudojimas: Tolygiai paskirstyti serumo nuo plaukų vidurio iki galiukų. Nenuplauti.

Sudėtis:

Iš esmės tai yra dar vienas silikonais paremtas produktas, kuris turėtu vizualiai pagražinti plaukų išvaizdą, tačiau tikrai nėra gydymo priemonė. Tipinis profesionalus-saloninis produktas.

Serumo konsistencija yra tokia kaip lengvo kremuko. Būtent dėl to aš per daug ir nepamilau produkto. Na, tiesiog aš labiausiai mėgstu aliejukus (kurie irgi yra tie patys silikonai su priedais). Mano labai tankius plaukus daug lengviau jais padengti, o pasišiaušusios sruogos atrodo glotnesnės. “Revlon” priemonės lengva padauginti, ją gana sunku paskirstyti per galus. Jei tepu ant šlapių plaukų, tai dar neko, bet jei nusprendžiu truputį “pamylėti” sausus, tai galai tampa sulipę, o ne glotnūs, kaip po aliejų.

Taigi, nors šampūnas su kondicionieriumi man labai patiko ir į galvą šmėsteli mintis, kad tikrai norėsis pakartoti, kai baigsis, tai šis serijos produktas manęs labai nesužavėjo. Nors tikrai nėra blogas ir kitiems gal labai pasiteisintų, todėl jei jus sudomino ir norėtumėte išmėginti, tai parašykite komentare ir pirmam panorėjusiam perleisiu. Vienintelė sąlyga, kad po to turėsite sugrįžti ir parašyti komentare savo nuomonę-potyrius :).

Įvertinimas:

Naudinga: Serumą įsigyti galite Klipshop.lt. Kaina – 20.40 EUR už 80ml.

Tikiuosi buvo smagu paskaityti atsiliepimą ir bėdavojimą apie plaukus. Ačiū, kad užsukote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.