Šiandien iš savęs truputį šaipiausi. Labai laukiau ryto, nes norėjau išmėginti naująją, puikiąją, gražiąją, išsvajotąją, šešėlių paletę bei prabangiuosius šepetėlius. O juk toliau pašto šiandien ko gero ir neisiu :). Bet gi reikia pasidžiaugti diena, kai man paskutinį kartą 33 metai (aš savo amžiaus nei gėdijuosi, nei slepiu). Daugiau gi taip nebus. Tai va ir sėdžiu visa išsidažiusi bei patenkinta.

Jau minėjau, kad kažkaip pastaruoju metu į rankas patenka daug gerų produktų. Ir jei aš kažkada rodžiau krūvą niekam tikusių tušų, tai dabar turiu mažiausiai tris gerus. Atsinaujinau. Mat dauguma gerųjų senolių buvo pirkti dar pavasarį ir jau pradėjo darytis sausi bei klampūs. O po vieną tušą aš nemėgstu turėti. Tad greitu laiku laukite dar daugiau nuomonių, o šiandien dėmesys skiriamas “RevitaLash”  blakstienų tušui “Volumizing Mascara”.

Man smagu išmėginti beveik negirdėtą brendą. Beveik, nes esu kadaise skaičiusi vieną apžvalgą. Ir tik tiek. Man patinka minimalistinė nepigiai atrodanti tūbelė. Tušas aprašomas taip: Šis efektyvus apimtį didinantis blakstienų tušas, kurį galima tepti keliais sluoksniais, suteikia blakstienoms intensyvią spalvą, jas pabrėžia, kondicionuoja, lygina ir apsaugo, kad taptų itin gražios. Vandeniui atspari formulė garantuoja, jog visą dieną galėsite džiaugtis tankiomis blakstienomis. Intensyvios juodos Raven spalvos.

Blakstienų tušas: ilgina, pabrėžia, padidina apimtį.

Tiesą sakant, aš tik dabar iki galo perskaičiau aprašymą pardavėjų puslapyje ir galiu pasakyti, kad “Vandeniui atspari formulė” neatitinka tiesos. Ant dėžutės irgi neužsiminta, kad tai waterproof produktas. Teko apsiverkti, tai žinau ką sakau. Nubėga kaip didelis :).

Šepetėlis patogus, tušo spalva intensyvi. Vienu sluoksniu padengtos blakstienos atrodo gana natūraliai. Patiktų toms, kurios nemėgsta dramų. Na, o antras sluoksnis dar labiau ištankina ir paiilgina, tačiau ir šiek tiek lipina blakstienas. Man kartais patinka toks efektas (dabar gi net specialių lipinančių tušų yra), bet norint išvengti sulipimo reikia pavargti.

Čia šioks toks rezultatas (nepersistengta šukuojant):

Man patinka tokie tušai, kurie matosi iš po mano užkritusių vokų.

Dar privalumų: paakių dienos bėgyje netepa (jei neverkiate), neerzina akių, lengvai nusivalo miceliniu vandeniu. Didžiausias minusas yra gana didelė kaina, bet pastebėjau, kad šiais laikais tai jau beveik standartas, nauji “L’oreal” tušai kainuoja po 16 EUR, tad ir nebekraupina, nors visai nedžiugina.

Įvertinimas:

Naudinga: Tušo ieškokite Klipshop.lt. Kaina – 19.90 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.