Šiandien norėjau rašyti apžvalgą apie kitus produktus, bet gavosi plaukų diena, tai persigalvojau ir kalbėsiu apie šampūną :). Bet iš pradžių papasakosiu, kodėl gi ši diena yra plaukų. Visų pirma, tai todėl, kad ėjau kirptis. Ir mano vyras jau iš manęs kikena. Nes visos merginos išėjusios iš kirpyklos būna pakylėtos, glostinėjasi, grožisi savimi vitrinose, o ką darau aš? Aš bėgu plauti galvos! Šiaip apkirpo mane tikrai gerai. Nes garbanotus plaukus iškarpyti reikia mokėti. Ir kol kirpo aš sau sėdėjau laiminga. Tačiau, kai tik ateina džiovinimo eilė, visos, visos, VISOS kirpėjos numuša man nuotaiką. Aš įtariu, kad jos tiesiog nesitiki, kad mano plaukai išsipučia kokius 5 kartus labiau nei būdami šlapi :). Tai va ir išpūtė mane kaip liūtą, išeinant, gretimoje kėdėje sėdėjusi moteris dar pradėjo džiūgauti, kad “padarė šedevrą!”. Man tai jau juokinga, kad aš išėjusi iš kirpyklos smunku į pirmą rastą tuliką, iš rankinės traukiu aliejuką (taip, nešiojuosi tokį daiktą), drėkinu plaukus, taisau situaciją ir laukiu, kol pasieksiu namus, bei galėsiu galvą išsiplauti.

O kadangi jau suplanavau plauti, tai galvoju, ta proga, kad mane gražiai apkirpo (tik negražiai išdžiovino), aš gi nusidažysiu šaknis. Pakeliui prigriebiu dažų, namie užsitepu juos ant plaukų ir nuėjusi skalauti atrandu, kad nėra karšto vandens. Ir nebus visą savaitę. Gerai, kad nesu princesė, tiks ir ledinis. Tai dabar graži, apsikirpus, nusidažius ir pritepus plaukus visokių glotninančių gėrių aš sėdau rašyti :). Tai kaip po tokios dienos galėčiau apžvelgti kažką kitą, o ne plaukų priežiūros priemonę.

Dar pala, dar šis tas. Pasakysiu, kad pastaruosius kelis mėnesius aš turiu nusistovėjusią plaukų plovimo rutiną. Priemonės keičiasi, bet ji iš esmės panaši. Plaukus plaunu kas dieną, ne dėl riebalavimosi (mano sausi plaukai galėtų ištempti gana ilgai), bet man taip patogiau susitvarkyti. Būna dienų, kai plaukai gražiai sukrenta ir antrą dieną, tada, žinoma, jų neplaunu, ir dar kitą plovimą laikausi tos eilės tvarkos, kurią tuoj nupasakosiu. Tai va, vieną kartą per savaitę naudoju gerai plaunantį šampūną su piktaisiais plovikliais (SLS, SLES), nes žinote, kad naudoju daug silikoninių priemonių. Jas reikia išplauti. Tobula jei tas šampūnas be silikonų. Kitas dvi dienas naudoju plaunančius kondicionierius. Ketvirtą dieną naudoju šampūną švelnų, be sulfatų. Tada vėl dvi dienos su kondicionieriais ir taip praeina savaitė ir viską kartojam. Šampūnų dienomis naudoju kaukes, plaunančių kondicionierių – neplaunančius kondicionierius :). Tokia atrasta tvarka man padeda išlaikyti plaukus ir švarius, ir neišsausintus, ir neperkrautus.

Uf, tiek apie rutiną, o dabar apie vieną tų stipresnių šampūnų. Pastaruoju metu naudoju “Rene Furterer” stimuliuojantį šampūną nuo plaukų slinkimo FORTICEA. Jau rašiau apie nuostabų šios kompanijos nenuplaunamą kondicionierių ir dažytų plaukų kaukę. Taip pat pabaigtų produktų įraše minėjau nei šiokį, nei tokį purškalą. Tęsiam pažintį toliau.

Šampūnas turi mikro granules (aprašyme teigiama, kad jose slepiasi eteriniai aliejai).

Sudėtis:

Kaip matote, tai tikrai yra toks truputį aršesnis šampūnas, po jo aš būtinai dedu kaukę. Tačiau plauna jis tikrai puikiai. Putoja, kvepia citrusais, po jo plaukai net šiugžda. Mano galvos odos neerzina, niežulio nesukelia.

Daugiau apie šampūną nelabai ką ir pasakysi. Teigiama, kad jis padeda nuo slinkimo. Negaliu nei neigti, nei patvirtinti. Per daug visko naudoju. Tačiau nemanau, kad jį reiktų naudoti kiekvieną dieną, kaip rašoma, nes aštrūs plovikliai, alkoholis ir kt. tikrai nėra geriausi plaukų ir galvos odos draugai. Visgi, aš negaliu gyventi be gerai valančio šampūno ir šis mano poreikius pilnai patenkina. Beje, “Rene Furterer” turi šampūnų ir be SLS, apie vieną tokį – kada nors!


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse, pvz., Eurovaistine.lt. 200ml kainuoja apie 20 EUR, bet neretai vaistinėse taikomos nuolaidos (šiuo metu “Eurovaistinės” el. parduotuvėje tradicinė 25% nuolaida visai kosmetikai).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).