Sakau, jau senokai nerašiau kažko apie plaukų priežiūra, ar ne? Tuoj pasitaisysiu :D. Šiaip ši savaitė, tai tokia sakyčiau galėtų būti pavadinta “gyvenimas tarp pašto, paštomatų ir kurjerių”. Kiekvieną dieną pašte praleidžiu minimum po pusvalandį, nes vis reikia ką išsiųsti (tiems, kas nori tik atsiimti, kartais pasiseka nes pašto darbuotojai tikrai stengiasi sutrumpinti eiles). Į paštomatus siuntos netelpa, tad tenka medžioti kurjerius. Vien smagumai. Šiandien mačiau, kaip vaikinas siuntė šakotį į kitą Lietuvos miestą (ne kokį vienkiemį), ten ką, šakočių nėra?

Ai tai va, apie plaukus. Neseniai peržiūrėjau savo gausias pradėtų šampūnų atsargas ir padariau atranką. Geriausi iš geriausių liko vonioje, o abejotini visokie, atsidūrė rankų muilo talpose, taip pat kartais panaudoju vietoje vonios putų, bei šepetėliams plauti. Nesu iš tų, kurie verčia save sunaudoti viską į galo ir būtinai pagal paskirtį. Faktas tik, kad jau daugiau nei 3 savaites turimas “Redken Curvaceous High Foam” lieka įsitvirtinęs tarp gerųjų.

Priemonės aprašymas skamba labai patraukliai:

Redken Curvaceous High Foam šampūnas yra lengvasvoris ir išsiskiria tuo, jog į jo sudėtį neįeina sulfatai ir parabenai. Jis užtikrins, kad visi nešvarumai būtų neprilygstamai išvalyti, tuo pačiu nesausinant odos ir neprarandant drėgmės.

Redken Curvaceous High Foam šampūnas, į kurio formulę įeina išskirtinis Curl Memory kompleksas su cukraus kristalais, morengų aliejumi ir UV filtru, užtikrins, kad garbanos bus didelės apimties ir gyvybingos.

Na, parabenai į sudėtį gal ir neįeina, bet rasime blogesnių konservantų, kurie mane šiek tiek baugina, nors ne tiek, kad nenaudočiau priemonių.

Sudėtis: Aqua / Water / Eau, Sodium Cocoylisethionate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycol Distearate, PPG-5-Ceteth-20, Glycereth-26, Decyl Glucoside, Parfum / Fragrance, Hydrogenated Coconut Acid, Sodium Chloride, Sodiumisethionate, Polyquaternium-7, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Sorbitol, Propylene Glycol, Carbomer, Polyquaternium-10, Benzoic Acid, Hexyl Cinnamal, Linalool, Sodium Benzoate, Limonene, Benzophenone-4, Moringa Oleifera Seed Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Hydroxide, Citric Acid.

Yra ir druskos, kuri padeda priemonei putoti, didina tūrį, bet sausina plaukus. Žodžiu, paprastai, užrašai “no SLS” ir “no Paraben” nedaro produkto tobulu.

Atmetus cheminę analizę ir vertinant tik pojūčius, tai šampūnas man patinka. Pakuotė smagi. Plokščia, patogi, o dizainas kažkodėl primena kiwi. Produktas nei per tirštas, nei per skystas.

Kvepia gaiviai, nepaisant to, kad neturi SLS sudėtyje, tikrai be jokių problemų putoja, plaukus plauna švelniai bei švariai. Man įtinka, nes ko gero, tai yra mažiausiai (ar bent jau antras pagal šią savybę) sausinantis šampūnas, kurį turiu šiuo metu. Ar garbanos tampa išraiškingesnės, tai tikrai negaliu pasakyti, nes po šampūno vistiek naudoju ir kondicionierius arba kaukes, ir formavimo priemones. Nesumeluosiu sakydama, kad mano akys krypsta ir į kitus šios serijos produktus. Žinau, kad yra kondicionierius, kremas ir purškalas.

Tai antras mano bandomas “Redken” šampūnas ir palieka teigiamą įspūdį, keista, kad niekada seniau nekreipiau dėmesio į šią kompaniją, matyt trūksta kažkokio marketinginio-dizaineriško cinkelio, kad užkabintų akį, kai valandų valandas naršau po lietuviškas ir užsienietiškas parduotuves.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Topbeauty.lt (16.80 EUR už 300ml).

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.