Žinot, aš tikrai nesiskundžiu privalumais, kuriuos atveria blogo rašymas. Manau kiekviena veikla turi privalumų, nesvarbu ar grybus renkame (grynas oras, fizinis aktyvumas, skani vakarienė), ar programuojame (naujos žinios ir produktų gimimas), ar rašome. Bloginimas atneša pažinčių, jo dėka aš radau draugų, bendraminčių ir žinoma visada smagi ta galimybė išmėginti produktus bei paslaugas. Beje, besilankydama renginiuose, aš visada galvoju, kad visgi labiau pavydžiu žurnalistams, nes jie daro tą patį, išmėgina tą patį, tik dar algą gauna. Bet šį kartą ne apie tai. Apie keistus pasiūlymus, kuriuos gaunu. Žinote, aš visai mielai norėčiau pareklamuoti (to vertus) kursus. Ir mano domėjimosi sritis labai plati. Mielai mokyčiausi anglų kalbos, domėčiausi rinkodara, e-komercija. Norėčiau patobulinti SEO, Google Adwords ir Analytics žinias. Galų gale sužinoti daugiau apie socialinių tinklų išnaudojimą, nes visokie “Linkedin” man visiška paslaptis. Griebčiau kūrybinį rašymą ar net tam tikrus fotografavimo kursus. Mokyčiausi gal net programuoti bei testuoti. Bet ne… Į mano pašto dėžę įkrenta pasiūlymai išbandyti kažkokį smegenų plovimą ir pinigų siurbimą. Pasitikėjimo ir laimės treniruokliai, mol :). Gal tokie dalykai ir veikia, bet svetainėje tiek bulšito prirašyta ir lieka visiškai neaišku ką gausi už tuos 60-175 EUR. O tą dalyką reklamuoti sutikę blogeriai irgi rašo labai jau abstrakčiai bei miglotai. Norėtųsi užburt pašto dėžutę, kad visokios nesąmonės ją apeitų, o verti dėmesio pasiūlymai kristų dažniau :).

Tęsiant apie blogo rašymo privalumus, tai vienas jų yra bendravimas su skaitytojais ir iš jų gautos rekomendacijos. Nesvarbu, kad mano namai užkišti įvairia kosmetika, aš klausau ką jūs sakote, pasižymiu ir galimybėms pasitaikius būtinai išbandau. “PUPA Like a Doll Perfecting Make-up Fluid Nude Look” Kreminę pudrą man rekomendavo daug kas. Vienu metu vos pasiskųsdavau kokia kita, iš karto kas nors paminėdavo šią. Turėjo ateiti diena, kai ją išmėginsiu. Dar gi seniau “Pupa” bendradarbiavo su blogeriais ir šią pudrą tikrai daug kas bandė, tad dar gyvai paklaususi ar tikrai verta, aš ją nusipirkau.

Aprašymas:

Ypatinga formulė be vandens, naujos kartos komponentai tirpsta and odos, sukteikdami tokį lengvumą lyg nebūtų makiažo. Itin smulkios pudros dalelės ir pigmentai nepriekaištingai padengia odą, suteikdami jai skaistumo. Odą minkštinantčių ir lyginančių ingredientų kompozicija suteikia šilko švelnumo pojūtį. Šviesą atspindinčios dalelės sukuria natūralaus spindesio efektą. Savybės: Naujoviška kreminė pudra nepakartojamai lengvai padengia odą, pabrėžia odos grožį, paslepia smulkius odos trukumus, sukurdama iki šiol neregėtą natūraliai atrodantį rezultatą. Oda atrodo nepriekaištingai skaisti. Apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių (SPF15). Sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, parabenų ar alkoholio. Maža alerginių reakcijų tikimybė. Dermatologų patikrinta, neužkemša porų.

Aš išsirinkau pirmą spalvą, kuri yra šviesiausia ir tikrai pataikiau. Ji tinka be patinka. Tačiau to negaliu pasakyti apie patį produktą. Man ši kreminė pudra nesusigeria, plaukioja tarsi būčiau užsitepusi aliejaus. Aš tikrai ją seniai turiu ir nepuoliau rašyti apžvalgos iš karto. Išmėginau su įvairiomis makiažo bazėmis. Išbandžiau skirtingus kiekius. Pabandžiau dengti pirštais, kempinėle ir skirtingais šepetėliais. Taip, ją įmanoma suvaldyti ir dėvėti, tačiau labai jau daug vargo.

Rezultato aš nedėsiu. Tiesiog jis yra panašus į tą, kuri užfiksavau rašydama apie “Biodermą” priemonę su SPF, tik maskavimo daugiau. Visgi aš šią pudrą sunaudosiu pamaišydama su kitomis, kurios yra sunkesnės konsistencijos ir taip neplaukioja ant veido.

Beje, man pasirodė, kad “Pupa” sausina odą.

Vienu žodžiu, prie privalumų galiu priskirti šviesią spalvą, patogų buteliuką su pipete, gana neblogą, pasak kosmetikosDNR, sudėtį ir SPF. Tačiau trūkumai, tai yra bendras vaizdas, šiuo atveju pliusus nusveria. Visgi, nerekomenduoju vadovautis mano patirtimi, nes pudra turi nerealiai daug gerbėjų, o man apskritai gana mažai kas įtinka šioje kategorijoje.


Įvertinimas:

Naudinga: Pudrą rasite Kosmada.lt, Kristiana.lt, be akcijų kaina apie 20 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.