Man atrodo prisipažinti, kad kažką tingi, nėra jau taip ir gėdinga. Tai va, nors aš labai noriu rašyti ir net galiu parengti po kelis įrašus per dieną, bet šiuo metu labai tingiu fotografuoti. Todėl ryte prisėdusi prie blogo, nuotraukų aplanke jaučiu badą, nėra apie ką pasakoti :). Tiksliau apie ką yra, nėra tų daiktų iliustracijų. Na, bet tikiuosi ūpas grįš, nes tiek daug dalykų norisi apkalbėti. O kol kas papasakosiu apie “Pixi Beauty” produktą. Šios kompanijos gaminių Lietuvoje nėra, bet galima atsisiųsti tiesiogiai iš pačių svetainės (o net ir reklamuojasi jie per lietuvaičius influenserius), taip pat yra tokios populiarios vietos, kaip “Asos”, “BeautyBay”, “Iherb”, “Lookfantastic”, tad kažką išbandyti tikrai nebus keblu. Populiariausias kompanijos gaminys yra turbūt “Glow” tonikas. Bet kadangi aš vis dar turiu panašios paskirties (vasarą nenaudoju) “The Ordianary” toniką, tai įžymybe dar nesusigundžiau. Tačiau akį patraukė lakštinės kaukės iš tos pačios “Glow” serijos. 

Dėžutėje yra trys kaukės

Pažadai įprasti – skaistinti ir drėkinti.

Sudėtis: Water, dipropylene glycol, glycerin, glycolic acid, red ginseng extract, aloe arborescens leaf extract, panax ginseng callus culture extract, camellia sinensis leaf extract, cucumis sativus (cucumber) extract, castanea sativa (chestnut) seed extract, dioscorea japonica root extract, ocimum basilicum (basil) seed extract, hamamelis virginiana (witch hazel) extract, morus alba bark extract, asiaticoside, coix lacryma-jobi ma-yuen seed extract, illicium verum (anise) fruit extract, trehalose, 1,2-hexanediol, propanediol, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, potassium hydroxide, xanthan gum, butylene glycol, disodium EDTA.

Lakštas nėra itin plonas, bet man buvo sunku jį išlankstyti. Kažkoks sulipęs į vieną gabalą, bet šiaip ne taip ištiesinau. Prie veido prilimpa tikrai neblogai, tampru ir neatšokinėja pajudinus antakius ar nusišypsojus. 

Kvapas lengvas, jaučiasi šiokio tokio rūgštumo. Jausmas? Šlapia ir gaivu, negraužia. Išbuvau 15 minučių. Nuėmiau ir palikau masę įsigerti savaime, tai yra netapšnojau ir kitaip nepadėjau. Tai užtruko gal apie valandą. Po to veidas liko lipnokas bet tuo pačiu toks norintis drėgmės. Naudojau įprastą vakarinį serumą ir turiu pasakyti, kad net pro jį prasimušė lipnumas. 

Na, o rezultatas? Oda truputį blizgėjo, dėl tos likusios lipnios plėvelės, drėkinimo trūko, skaisčiau šiek tiek atrodė, bet šiaip nieko mandro. Gal aš nemoku pamatyti tokių kaukių efekto, bet aprašinėju norėdama papasakoti ar malonu naudoti, ar patogus lakštas, ar nedirgino. Tad štai, man mieliau rūgštiniai tonikai, serumai ir tepamos kaukės. Ir šiaip, ten “Garnier” kaukės su vitaminu C buvo malonesnės. Lyginu tik dėl to, kad jos visos turi skaistinti ir drėkinti 🙂

Beje, po tokių priemonių nepamirškit kruopščiai naudoti saulės apsaugos.


Naudinga: Įsigyti galima Iherb.com. Dėžutė su 3 kaukėmis kainuoja 8.94 EUR. Lookfantastic.com – 11.95 EUR. 

Visi “Pixi” atsiliepimai.

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.