Aš esu viena tų, kuri niekada nesiskundė antakių vešlumu. Anaiptol, man visada net atrodė, kad daug geriau yra juos dasipiešti nei kiekvieną dieną rymoti prie veidrodžio, pasičiupus geriausią savo draugą – picentą. Ar žinote, kad seniau, kai dar buvo populiarūs visokie Robinzonų realybės šou, aš buvau apgalvojusi, ką pasiimčiau į negyvenamą salą. Taip taip – pincetą! Tik labai gauruoti žmonės mane supras :). Tiesiog aš negaliu savaitgaliui išvažiuoti be tokio daikto, nes išvykusi penktadienį su dailios formos antakiais, aš sekmadienį grįžčiau su suaugusiais į vieną ir labai plačiais :). Ir ne, aš neperdedu. Ką ir sakau, kad kartais gal geriau, kai juos reikia prisipiešinėti.

Na, o dėmesio antakiams pernai skyrė visos kompanijos. Nuo pačių pigiausių, iki aukštos klasės vardų. Tušai, pastos, paletės, geliai, pieštukai – ko tik nesugalvojo grožio pramonė ir tiesa tokia, kad dauguma priemonių yra skirtos merginoms, kurios labiau neturi antakių, nei turi. Maniškiai ne tik auga kaip pašėlę, bet dar ir auga ilgi, todėl būtinai turiu ir trumpinti, ir pritepti vaškais, kad nestyrotų. Pati labai nemėgstu spalvotų tušų, nes išsitepu, tarpukams užpildyti naudoju paprastą tamsų šešėlį, o štai užfiksavimui seniau naudojau priemonę iš “Essence”, arba tiesiog patepdavau plaukų vašku ar geliu. Visgi, labai apsidžiaugiau “Lookfantastic” grožio dėžutėje radusi specialią priemonę – “Pixi Brow Tamer”.

Aprašyme sakoma, kad priemonė greitai džiūna, kondicionuoja ir padeda suvaldyti plaukelius.

Sudėtis: Water (Aqua), Butylene Glycol, Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glycerin, Phenoxyethanol, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Hydroxide, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Sulfite.

Iš tiesų, tai labai mažai ką turiu pasakyti apie produktą. Kvapo neužuodžiu, šepetėlis paima priemonę patogiai, nėra pertekliaus, lengvai pašukuoju antakius, trumpai jaučiu vėsą (turbūt garuoja alkoholis) ir plaukeliai tvarkingai sugula. Ir viskas. Jokių blogų pojūčių, jokių superwow, nes produktas gi ir turi dirbti nematomai. Tylioji užkulisių žvaigždė.

Ar pirkčiau vėl? Galbūt, nors kaina sakyčiau kiek didoka. Čia nėra toks produktas, kuriam išsivystytų mano lojalumas. Greičiausiai ieškočiau kažko kito, vien iš smalsumo, bet jei atsitiktinai į mano rankas patektų antras toks, tai tikrai apsidžiaugčiau.

Įvertinimas:

Naudinga: Gelį nusipirkti galite Lookfantastic.com. Kaina -14.45 EUR.

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.