Apžvalga: "PHB Ethical Beauty" drėkinantis paakių gelis su alaviju ir agurkais

Estimated read time 2 min read

Ar matėte, kad tinklaraščio FB paskyroje vyksta konkursas, kuris baigsis per Valentino dieną? Mane džiugina aktyvumas, bet vistiek kviečiu prisijungti ir papasakoti apie savo mylimiausią produktą.

Na, o aš pasakosiu apie tokį, kuriam didelės meilės kaip ir nejaučiu. PHB paakių gelį radau toje nevykusioje “Grožio draugo” dėžutėje. Visai apsidžiaugiau, nes paakiai man dabar labai rūpi. Beje, ta dėžutė iš tiesų keista, nes ieškodama informacijos apie produktą, aš neradau vietos, kur jis dar nebūtų išparduotas. Patys irgi nepardavinėja šios kompanijos gaminių. Nušlavė išparduotuvę, kokią?

Na, nesvarbu. Taigi, išmėginau “PHB Ethical Beauty Hydrating Eye Gel with Organic Aloe & Cucumber”.

Man patiko metalinis buteliukas su patogiu dozatoriumi.

Sudėtis natūrali, vienintelis labiau kliūvantis dalykas yra Benzyl alcohol. Dažnas konservantas natūraliuose ir ekologiniuose produktuose.

Priemonė žada vėsinti, atgaivinti, drėkinti, mažinti paburkimus ir juodus ratilus.

Konsistencija – drumstas lengvas gelis.

Ar jums būna taip, kad apie priemone negalite pasakyti nieko ypatingo? Naudojau, bet ji nedarė nieko gero.

Žada drėkinimą, juk net pavadinimas apie tai, bet mano paakiai nepatenkinti. Tuo momentu, kai užtepu gelį, tai labai malonu, gaivu, vėsu, bet praeina kelios akimirkos ir produktą taip susiurbiu, kad po to negaliu net kreminės pudros/maskuoklio ant paakių tept, nes labai sausa. Lyg ne drėkikliu būčiau tepusi, o šiurkščiu muilu plovusi. Net tempia. Kodėl taip? Nežinau, juk sudėtyje iš tiesų yra drėkiklių ir aliejaus…

Čia tas atvejis, kai geriau jaučiuosi nieko nenaudodama. Beje, norėdama subaigti produktą, aš jį pamėginau tepti ant veido, ir labai pasiteisino, kaip dieninis drėkiklis, makiažas puikiai gula, tad aš nežinau kas yra tiems mano paakiams ir ko jie nori :/.

Įvertinimas:

Naudinga: 15ml gelio kaina yra apie 18 EUR. Šio pirkti neradau, bet panašių galite įsigyti gamintojo svetainėje, ar ecco-verde.com

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours