Aš ir vėl ateinu papasakoti apie kažką skirto plaukams! Jup, tai yra mano aistra, ir ne, aš neturiu gražių plaukų. Mano eksperimentai prasidėjo dar ankstyvoje paauglystėje. Tada aš nenaudojau plaukų kondicionierių ar kaukių. Priežastis gi kvaila, daugelis jų žadėdavo plaukų purumą, o purumas man asocijavosi su pūtimusi, o pūtimasis yra problema, bet ne siekiamybė.

Kažkada minėjau, kad mano super atradimas buvo “Nivea” kremas (tas klasikinis, iš mėlynos metalinės pakuotės). Dabar gi tų kremų pilna specialių. Dar vienas iš mano eksperimentų būdavo blogai išskalauti plaukų žibalą. Nuo jo garbanos sulipdavo. Man tai atrodydavo gražu, toks ala šlapias efektas :). Visas tas anų laikų nepriteklius atsiliepia dabar, kai norisi bandyti ir bandyti, vis kažką naujo, vis kažką kito. Ir gal mano plaukams labiausiai patiktų apsistoti prie kokios vienos linijos, bet kas jų klausia :).

Šitą aistrą žino ir draugai, kurių dėka į rankas patenka visokie faini dalykėliai, kaip antai balzamas, kuris žada šį tą magiško.

Ši priemonė pristatoma tarsi kokia plaukų bazė, naudojama prieš kitus stilizavimo produktus ir pagerinanti šių veikimą. Aprašyme teigiama, kad produktą galima naudoti vieną savarankiškai, ar kaip minėjau, prieš kitas priemones.

Sudėtis:

Bandomoji pakuotė yra 30ml dydžio, o pilna – 75, tad čia beveik pusė. Kadangi reikia mažo kiekio, tai užtenka gana ilgai.

Galiu pagirti pakuotės dizainą, nes jis žaismingas ir traukia akį. Galiu pasakyti, kad priemonė neapsunkina plaukų, tačiau tai viskas, ką išspaudžiu. Kaip nenuplaunamas balzamas man jis yra per lengvas, per mažai drėkina, neglotnina… Kaip priemonė, kurią reikia tepti prieš kitus produktus irgi neįtikina, nes aš nepastebėjau jokio skirtumo ar ji yra, ar nėra. O jei skirtumo nėra, tai kam dar tepti visokius papildomus produktus, vien iš idėjos?

Parduotuvės atsiliepimų skiltyje skaičiau, kad labiausiai patiko plonus plaukus turintiems žmonėms. Ši priemonė buvo kažkurioje Lookfantastic grožio dėžutėje, tad manau tarp mano skaitytojų bus ją bandžiusių. Pasidalinkite, ar jums pasiteisino.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com. 75ml kainuoja 21,95 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.