Tai ką, paskutinė vasaros diena! Laukėm laukėm šiltų orų, nespėjom sumirksėti, šast ir praėjo. Ryt pilnos gatvės bus žmonių ir net tie, kuriems mokslai neaktualūs pajus naują sezoną. Aš ir pati kažkaip daug tikiuosi iš ateinančio meto, norisi naujų iššūkių. Gal pvz., nustot kalbėt apie produktus plaukams? 😀

Kada nors. Bet dabar pristatau “Palmer’s” aliejų plaukams.

Sudėtis papildyta alyvuogių aliejumi, vitaminu E. Veikliosios medžiagos apsaugo plaukus neigiamo laisvųjų radikalų poveikio. Sugrąžina sausiems plaukams prarastą drėgmę. Suteikia plaukams švelnumo ir žvilgesio. Naudojimas. Naudoti ant švarių, sausų plaukų. Užlašinti lašą ar kelis lašus ant delno, tepti galvos odą, plaukus. Naudoti pagal poreikį, tiek, kiek reikia.

Sudėtis:

Renkantis aliejų jis man pasirodė kiek natūralesnis, labiau dominuoja aliejai, ne silikonai, o ne atvirkščiai. Beje, “Feelunique” nurodyta sudėtis šiek tiek skiriasi nuo tos, kuri ant buteliuko. Taip pat esu pastebėjusi, kad būtent alyvuogių aliejus mano plaukams patinka labiau už visus kitus.

Priemonė purškiama, bet purkštukas neskleidžia srovės tolygiai. Saugiau purkšti į rankas ir tada jau tepti plaukus.

Kvapas yra, bet toks apie nieką. Stiprus, tačiau neerzina. Aliejų rekomenduojama naudoti ant sausų plaukų, kaip kaukę. Bandžiau, visai neblogai maitina plaukus. Tačiau man kažkaip labiau patiko patepti plaukus po plovimo. Aš tepu du trečdalius plaukų, neliečiu tik šaknų. Sunaudoju tris keturis papurškimus. Išdžiuvę jie lieka glotnūs, efektas labiau apsunkinantis nei po įprastų silikoninių aliejukų (tokioms kaip man, amžinai nesuvaldančioms pasipūtimo, tai yra privalumas). Ant sausų plaukų, kaip aliejuką naudoti nepatiko, nes su šiuo produktu lengva persistengti ir suriebinti.

Ar pirkčiau vėl? Nemanau. Juo labiau, kad “Palmer’s” turi gausybę kitų serijų aliejų bei purškiamų kondicionierių. Įdomiau išmėginti kažką naujo.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt (7.99 EUR už 150ml), tiesa, el parduotuvėje matau ne tokį paveikslėlį, tačiau gyvai tikrinau – toks kaip mano. Taip pat Feelunique.com (4.20 EUR).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.