Pastaruoju metu esu nelabai savimi patenkinta. Jau rodžiau ankstesniame įraše, kaip baisiai užaugo mano plaukai, tapo nevaldomi. Paprastai merginos nusikerpa iki pečių ir įsideda į IG užrašą “short hair don’t care”. Hm. Na, mano skirstymas kitoks: plaukai, kurie susiriša yra ilgi, o nesurišami – trumpi. Tai mano jau ilgi. Ir antradienį eisiu kirptis. Laukiu nesulaukiu, nes tuoj išprotėsiu.

Ir šiaip kažkaip visi prieš mane susimokę. Šiandien sugalvojau tokias gražias foto pasidaryti, susidėliojau kompoziciją, kurioje turėjau ir aš atsidurti. Net katės atėjo papozuoti. Ir ką sau manot? Mano šaunusis telefonas ėmė ožiuotis ir savaime išsijungdavo “bluetooth”. O per jį gi nuotolinis valdymas. Tada išsitraukiau fotoaparatą, kuris valdomas per telefoną. Ir čia ryšio bėdos. Nors jungiasi jau ne per mėlyną dantį, o per wi-fi, bet irgi nenorėjo draugaut. Tai va taip ir būna, kai visiems krykštauji, koks tas telefas nuostabus 😀

Ar skambu, kaip skundų maišelis? Jau baigiu ir imuosi apžvalgos 😀

“Palmer’s” produktus jau gal kokius metus galite rasti “Eurokos” parduotuvėse. Nebuvo problemos ir parsisiųsdinti. Tad esu išbandžiusi ne tiek jau ir mažai. Dabar eilė kondicionieriui iš “Coconut Oil” serijos.

Pakuočių dizainas man neatrodo patrauklus. Primena rusiškas ir lenkiškas prekes, kur maketuotojai sukiša 10 skirtingų šriftų ir viską nori išvardinti priekinėje pusėje.

Aprašymas:

plaukų kondicionierius skirtas sausiems, pažeistiems ir dažytiems plaukams prižiūrėti. Atkuria ir atgaivina plaukus, gerina jų būklę. Sudėtis papildyta kokosų aliejumi ir Monoi aliejumi, kuris gaunamas Taičio gardenijų žiedus mirkant kokosų aliejuje. Veikliosios medžiagos drėkina, atkuria ir atgaivina plaukus, suteikia jiems išskirtinio žvilgesio. Kreminis kondicionierius apsaugo plaukus nuo vėlimosi, suteikia jiems šilko švelnumo ir palengvina šukavimą.

Sudėtis:

Kokosinukėms šio produkto kvapas patiks, na o man jis per stiprus. Labai retai kokosiniai dalykai kvepia, jei tai ne maistas. Nors aliejaus aromatą mėgstu.

Priemonė tiršta, skalsi. Ką dar turėčiau pasakyti. Ar patiko? Tiesą sakant kondicionierius man pasirodė vidutiniškas. Mėgstu glotnumą, sunkius, drėgnus plaukus. Tačiau šis tik apsunkina, norimo slidumo nesuteikia, galvą plauti reikia dažniau, o kažkokio dėmesio verto efekto nepastebėjau. Visgi nesu labai priekabi. Eilinis, eilinei dienai, kaip šimtai kitų.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Eurokos”. Kaina – 7.99 EUR už 250 ml. Taip pat rasite Iherb.com už 4.61 EUR ar Feelunique už 4.79 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.