Nauji prekiniai ženklai kartais lieka nepastebėti, o kartais staigiai įsiveržia į rinką bei sąmonę. Pirmą kartą PAESE išvydau parduotuvės “Grožio Draugas” reklaminiame žurnaliuke, kuris buvo pridėtas prie kažkurios grožio dėžutės. Tada vardas sušmėžavo “Pelenės” parodoje ir kelių youtuberių filmukuose. Taigi, reklamos aukai buvo įdomu ką nors išbandyti ir Ingos dėka mano rankose atsidūrė PAESE akių tušas “Adore 3D Lash”.

Atstovai turi tokį paveiksliuką:

Apimtis, ilgis, rietimas – praktšikai stebuklas, tiesiog mana iš dangaus. Prisisvajojusi jau mačiau kaip išmesiu visus turimus tušus, nes PAESE suteiks viską ko noriu.

Tušas pagamintas Lenkijoje, nieko prieš šią šalį neturiu. Gal tik dėl politinių priežasčių noriu mažiau rusiškų produktų, visos kitos kilmės – ok.

Pati pakuotė man atrodo tokia ūkiška, rimta, drūta, bet nesolidi. Šepetėlis didžiulis, silikoninis.

Juo dažytis man visai patogu. Lengva pagauti kiekvieną blakstieną.

Rezultatas – vidutinis. Taip, tušas paryškina blakstienas, bet ne, nepasakyčiau, kad riečia, ar ilgina. Nelipina blakstienų, kaip neseniai aprašytas “Essence”. Tiesiog tinka kasdieniam tvarkingam makiažui. Į darbą, į universitetą – taip. Į pasimatymą ar vakarėlį jau norisi kažko dramatiškesnio.

Nebyra. Miceliniu vandeniu, arba specialia servetėle nusivalo sunkokai, tačiau nieko neįveikiamo. Sunaudosiu, tačiau ir toliau ieškau kažko WOW. Nuo PAESE produkcijos neatbaidė, mielai išbandyčiau dar ką nors.

Mano įvertinimas:

Naudinga: ieškokite Dijora.lt ir Stiliauskodas.lt parduotuvėse. Kaina – 12.16 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.