Prisipažinsiu, kad sergu noro išbandyti ir šopaholizmo liga. Nieko čia naujo, juk iš dalies ir blogas iš to gimė. Bandai – daliniesi – bandai – daliniesi. Ir šiuo metu galėčiau pasakyti, kad na man nieko nereikia, visko turiu su kaupu… Gal išskyrus micelinį vandenį, nes jau baiginėjasi :). Tačiau, o bet tačiau! Nors dabar – vasarą – kompanijos atostogauja ir kurjeriai nebeskambina į duris, visgi turiu ne tik neaprašytų, bet ir neišbandytų produktų ir vistiek negaliu susilaikyti kažko nenusipirkusi bei nepabandžius. Matyt šiek tiek ir “profesinė” liga tapo, nes kai jau visai su pinigais striuka, šturmuoju, kokią “Martiną”. Ką tik padariau užsakymą Iherb.com parduotuvėje (savipaguodai – šį mėnesį susilaikiau nuo net dviejų grožio dėžučių) ir nusprendžiau aprašyti vieną senesnį pirkinį. Beje, parduotuvė leidžia pasidalinti savo krepšeliu, tad jei įdomu ką šiandien pirkau

Na, o senasis pirkinys yra veido kaukė – “Pacifica Future Youth Enzymatic Resurfacing Mask”.

Žadama, kad ši kaukė neturi šveičiamų dalelių, bet vistiek nusluoksniuos nešvarumus bei negyvą odą nesukeldama sudirgimo. Na ir jaunesnės spindinčios odos pažadas dar yra 😀

Rekomenduojamas naudojimo būdas: užtepti ant veido ir dekolte srities, palaikyti 5-20 min ir nuplauti vandeniu, naudoti taip dažnai, kaip norisi.

SudėtisAqua, glycerin, papain, bromolein, niacin, papaya extract, pineapple juice, aloe barbadensis leaf juice, white ginger extract, sclerotium gum, algin, xanthan gum, chlorophyll, hyaluronic acid, polysorbate-20, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, benzyl alcohol, parfum (all natural).

Kaip matome, nemažai papaino, kuris ir yra tas enzymas, padedantis atsikratyti nešvarumų be mechaninio šveitimo. Gausu ir kitų naudingų medžiagų – minkštinančio glicerino, niacino, hialiurono rūgšties. Tiesa, neišvengta ir nedraugiškų konservantų.

Indelis iš paprasto plastiko. Pati kaukė yra žalio gelio pavidalo. Kvapas žolinis, labai stiprus. Skaičiau net kelis prieštaringus atsiliepimus. Vieniems kvapas labai nepatinka, o kiti dievina. Aš prie tų, kurie dievina. Man patinka keisti žoleliniai, vaistiniai kvapai. O jis ir laikosi tik tol kol tepi gelį, po to išnyksta.

Iš pradžių kaukė vos vos graužia, bet po kiek laiko aš visai nebejaučiu, kad ji yra ant veido. Palietus tik jaučiais lengvas lipnumas, lyg kokio serumo padauginus. Gelis skaidrus, todėl galima kaukintis negąsdinant aplinkinių. Nepaskysi, tai ir nepastebės, kad kažkas užtepta :).

Na ir apie rezultatus. Visada norisi kažko wow, kad nusiplovus priemonę pasisveikintum su nauju žmogumi veidrodyje. Taip nėra. Tačiau oda akivaizdžiai skaistesnė ir gaivesnė. Nesijaučiu atjaunėjusi, bet laikinai nuima tokį blyškų papilkėjimą. Produktas nesausina odos.

Tad išvada paprasta – nekartočiau, bet nesigailiu pabandžiusi. Rekomenduočiau toms, kurios neturi didelių odos problemų, bet dėl įvairių priežasčių trūksta to natūralaus skaistumo.


Įvertinimas:

Naudinga:  Įsigyti galima Iherb.com. 42,5g kainuoja 15.60 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.