Nebijau pasikartoti – rankų kremų šiuo metu turiu tikrai daug. Vieni patinka, kiti nelabai. Šiandien papasakosiu apie namų favoritą. Kodėl namų? Nes jo pakuotė yra 240ml, į rankinę neįsimesi, tad stovi ant mano darbo stalo.

Gana dažnai apsiperku amerikiečių internetinėje parduotuvėje Iherb.com. Čia galiu rasti pigesnių ir geresnės sudėties maisto papildų, o taip pat ir kosmetikos priemonių. Tad akis už “Out of Afrika” užkibo jau senokai. Patinka man pakuotės ir ypatingų kvapų pažadai. Kaip žinia, aš mėgstu viską kas intensyviai ir aštriai kvepia. Tad vieną dieną nusprendžiau, kad užteks stebėti, reikia ką nors nusipirkti ir išbandyti. Tuo kuo nors tapo rankų losjonas. Išsirinkau citrinų ir verbenų kvapo, imponavo ir pakuotė su dozatoriumi.

Sudėtis:

Matome, kad yra ir žadėto sviestamedžio aliejaus, ir naudingų ekstraktų.

Pliusai: neblogas kainos, kiekio ir kokybės santykis. Labai skaniai ir stipriai kvepia citrusais. Nėra riebus ir greitai susigeria, ne veltui jis vadinamas losjonu, o ne kremu. Poveikis nėra momentinis, tai yra pasitepus kremu ir šiam susigėrus nesinori ir vėl tepti. Dozatorius – nerealus tas pliusas, kad tik spust ir nereikia užsukinėti kremo tūbelės.

Minusai: nėra pirkti Lietuvoje.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Rankų losjoną galima įsigyti Iherbo.com. Kaina yra apie 6eu už 240ml.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).