“Orly” vardą pirmą kartą išgirdau, kai būdama studentė atradau supermamų forumą. Kažkodėl ši kompanija buvo labai dažnai minima nagų temose ir itin mylima. Tačiau, studentei lakų kaina atrodė neįkandama. 30-40 litų už buteliuką, kai mano pinigėlliai susimokėjus nuomą būdavo maždaug 3-4 buteliukų vertės. Ir turėdavo užtekti viskam. Padūsaudavau, pagalvodavau, kad įdomu ar ateis tie laikai, kai galėsiu nusipirkti ir pamiršdavau. Kai tokie laikai atėjo dėmesį vis nukreipdavo kiti pirkiniai ir štai tik dabar aš pirmą kartą bandau “Orly” gaminius. Šie pasižymi tuo, kad yra be DBP, Formaldehydo ir touleno. Na bent jau taip teigiama aprašyme.

Manasis lakas yra iš “Melrose” kolekcijos.

Graži turkio spalva (20870 Hip and outlandish), kuri kiekvienoje nuotraukoje (taip pat ir interneto) atrodo skirtingai.

Man labai patinka buteliuko dizainas ir tai, kad kamštukas yra guminis. Tačiau ne itin džiugina, kad šepetėlis ilgas ir plonas.

Pagrindo ir viršutinio sluoksnio buteliukai pailgi (žr. pirmą nuotrauką), o šepetėliai taip pat siauri.

Nagų lako spalva labai sodri, konsistencija vidutinio klampumo, tačiau man nepatiko lakuotis šiuo siauru šepetėliu. Nežinau ar čia toks jau įprotis atsirado, nes dabar dažniausiai visi šepetukai būna plokšti ir galima vienu mostu nutepti nago plokštelę. Čia gi reikia įdėti pastangų. Tačiau dviejų sluoksnių daugiau nei pakanka. Jei pavyktų gražiai nulakuoti, tai nė nereiktų antro.

Nagus lakavau naudodama Orly pagrindą, kuris pristatomas taip:
Ypatybės: BONDER, unikalus pagrindas su kaučiuku, ilgam pritvirtina laką prie nagų paviršiaus. Lakas tampa lankstus, todėl jis nelūžinėja ir išlieka iki dviejų savaičių.

Taip pat, žinoma, neišsiverčiau ir be topo:
POLISHIELD 3 in 1 – nagų lako apsauga ir džioviklis. Apsaugo laką nuo skilinėjimo, suteikia spindesį, dviguba UV apsauga saugo laką nuo gelsvėjimo, greitai džiovina. 

Viršutinis lako sluoksnis gražiai blizga ir labai greitai išdžiūna. Jam skiriu vien pliusus. Viso manikiūro patvarumas – apie 4 dienos. Man tai yra 4 kartus daugiau nei su daugeliu lakų. Manau, kad kai kurios laimingosios tikrai ištemptų savaitę ar ilgiau.

Aš žinoma, nebūčiau aš, jei pagrindo ir topo neišmėginčiau su kitos rūšies laku. Ir vėl pagyrimai, tikrai prailgina laiką tarp persilakavimų, nors labiausiai mane džiugina greitas džiuvimas.

Pirma pažintis su “Orly” teigiama. Jei ne nepatogusis šepetukas, tai galėčiau sakyti, kad priemonė tobula. Mielai išmėginčiau dabar ir ką nors iš gelinio repertuaro.

Mano įvertinimas:

Lakas:

(-1 balas už nepatogų šepetėlį),

pagrindas ir viršutinis sluoksnis:

Naudinga: Plataus “Orly” asortimento ieškokite “Vitrina Pro” parduotuvėse, arba jų internetinėje parduotuvėje www.beautyforsale.eu. Lako kaina yra 8.40 eurų už 18ml, Pagrindas ir viršutinis sluoksnis kainuoja 5.60 eurų už 9ml.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.