Sveiki ir vėl susirinkę šį pirmadienį! Kaip jūsų savaitgalis? Mano buvo fiziškai gana aktyvus. Visą šeštadienį pjovėme malkas, na tiksliau mano vyras pjovė, o aš padėjau kiloti rąstus, juos vartyti, laikyti ir mėtyti į krūvą :). Sekmadienį turėjom žygį motociklu, apsukom neblogą ratuką. Šiaip man patinka tokios išvykos, visą dieną sėdi itin arti savo žmogaus, toks gana intymus dalykas <3. Tik tiek, kad grįžti reikėjo Trakų keliu, tarp kamštyje stovinčių mašinų ir buvau arti panikos priepuolio. Niekada turbūt nepriprasiu prie intensyvaus eismo. O bet tačiau, Lietuvos keliukais lėkti smagu. Po tokio saulės ir vėjo savaitgalio veido oda labai nori kažko gaivinančio, tonizuojančio, tad užsitepti kaukę pats laikas. Ir papasakosiu apie juokingai pavadintą “Organic Kitchen” priemonę “Drovus pomidoras”. 

“Organic Kitchen” yra mūsų gerai pažįstamų “Organic Shop” vaikas. Lietuvą pasiekia Estijoje pagaminti produktai. 

Kaukės aprašymas:

ORGANIC KITCHEN natūrali tonizuojanti veido kaukė „Drovus pomidoras“, 100 ml
Praturtinta laimo ir pomidorų lapų ekstraktais. Kaukė prisotina odą vitaminais, atstato sveiką ir mielą išvaizdą. Tonizuoja ir lygina odą, atkuria jos natūralų švytėjimą. Oda atrodo gaivi ir pailsėjusi. 
Naudojimas: užtepkite kaukę ant švarios, sausos odos, venkite tepti apie akių sritį, palikite 8-10 min. Nuplaukite šiltu vandeniu.

Sudėtis:

Taigi, žada atstatyti sveiką ir mielą išvaizdą. Nagi nagi 🙂

Kaukė kreminės konsistencijos, lengvai žalsva. Užtepus ant veido elgiasi kaip riebus kremas, tiesiog po truputį geriasi į odą. 

Kvapas pomidorų neprimena, tiesiog lengvas gaivus aromatas. Užtepu ant veido, ir kaip minėjau, jaučiu tarsi būčiau labai riebiu kremu pasitepusi. Galima ir pamiršti netyčia. Po 10 minučiu plaunu vandeniu, žiūriu į veidrodį ir ką matau? Save. O pokyčiai? Oda lyg ir vos vos šviesesnė, minkštesnė, bet tuo pačiu ją lengvai traukia ir norisi griebtis bent jau toniko, o dar ir drėkiklis nepamaišytų. 

Tad rezultatas abejotinas. Ir nors kiekis nėra labai didelis, abejoju ar prisiruošiu šią kaukę sunaudoti iki pabaigos. Šiuo atveju, bet koks mano nelabai mėgiamas lakštas yra efektyviau. Visgi, priemonė nėra labai jau bloga, kad sakyčiau “no way again!“. 


Naudinga: Įsigyti galite “Elevita” parduotuvėse. Kaina – 2,39 EUR už 100ml.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).