Na tai ką, sulaukėm lapkričio ir jau galime galvoti apie Kalėdas? Kapinių žvakes slepiam, blizgučius traukiam? Bent jau aš tai labai rimtai apie jas galvoju ir dalis mano darbų itin susiję su pasiruošimais. Nežinau, kada čia pavyks pailsėti, nes štai vakar tai jau tikrai nebuvo laisvadienis. Vakare susirašiau “to do” šiandienai, ko niekada nedarau, bet norėjau pamatyti kaip viskas atrodo. Ką gi  – 11 valandų grynos veiklos su 30 minučių pertrauka blogui :). Gerai, kad man nereikia į darbą eiti, ar grįžti, tai sutaupau laiko. Taip pat galiu rasti minutėlę ir užsidėti kaukę, vistiek mato tik žmonės iš ofiso priešais, daugiau niekas :). Ir šiandien pakalbėsiu apie tikrai brangų produktą. Progą išbandyti “Omorovicza” kaukę suteikė “Lookfantastic” dėžutė. Ačiū jai, bet aš nutraukiau prenumeratą pamačiusi lapkričio spoilerį. Update: pasirodo ne taip paprasta tą prenumeratą atšaukti, tai mažiausiai dar vieną dėžutę dar gausiu. Ir vėl jokio plaukų aliejaus. Netvarka. Na bet apie kaukę…

Detoksikuojanti kaukė žada valyti, suteikti energijos ir pabrėžti veido kontūrus.

SudėtisAqua (Hungarian Thermal Water), Kaolin, Silt (Hungarian Mud), Glycerin, Aqua (Water), Hectorite, Alcohol Denat, CI 77499 (Iron Oxide), Saccharomyces Ferment Extract, Phenoxyethanol, CI 77007 Ultramarines, Mica, Yeast Extract, Titanium Dioxide, Isononyl Isononanoate, Camphor, Isopropyl Myristate, Salvia Officinale (Sage) Oil, Ethylhexylglycerin, Pelargonium Graveolens (Geranium) Flower Oil, Soy Amino Acids, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil, Phospholipids, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Isopropyl Titanium Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid, Alteromonas Ferment Extract, Stearalkonium Hectorite, Potassium Sorbate.

Žinant, kad ši kaukė kainuoja 90 EUR už 50ml, manęs sudėtis neįtikina, nors paprastai nesu linkusi kabinėtis. Nepamirškime, kad viskas, kas eina po fenoksietanolio tesudaro ne daugiau nei vieną procentą. Tad pagrindas yra iš vandens, kaolino, vengriško purvo, glicerino, dar vandens, dar molio, alkoholio denatūrato, fermetų. Nieko labai tragiško, bet, kai tokia kaina, tai sakyčiau nueikit ir nusipirkit, kad ir “L’oreal”, “Uoga Uoga”, “Montagne Jeunesse” ar panašiai. Visgi, kaina subtilus reikalas. Man pvz., labai patinka “Kiehl’s” kaukės ir jei turėčiau pinigų, tai ir pirkčiau. Tai va, buvo proga pabandyt, bandžiau.

Turiu aš miniatiūrą, kurios užteko trims kartams. Net ir toks nedidukas kiekis supakuotas į gražutį, sunkų, matinio stiklo indelį.

https://www.instagram.com/p/BpXbGDdlK7s/

Pati kaukė gana įprastos konsistencijos, užtepta šiek tiek graužia. Net akys ašaroja. Bet šiaip nieko labai neįprasto, kaip ir visos po truputį džiūna ir būtų gerai neleisti to padaryti iki galo.

Nepastebėjau efektyvaus valymo. Na, kaip ir visos, šiek tiek pašviesina nosies poras, bet man ji labiau sausina, nei aš naudos matau (kartais gali susitaikyti su sausinimu ir atstatyti odą kitais produktais, jei tik yra geras valomasis ar bent skaistinamasis efektas). Nei pirkčiau, nei norėčiau dovanų gauti pilną pakuotę. Tačiau tikrai nesakau, kad ir jūs turėtumėte ją apeiti, man ir veido drėkiklis nelabai patiko, o kitos sakė, kad puikesnio neteko naudoti.


Įvertinimas:

Naudinga: įsigyti galite Lookfantastic.com. Kaina: 90,45 EUR už 50ml.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.