Apžvalga: “Omorovicza” prausimosi putos veidui

Estimated read time 2 min read

Ar tik ne vasara atėjo? Visą savaitgalį klajojau po Lietuvą. Žinia gera – susitaisėme savo automobilį, tad atostogos turbūt bus. O kadangi iki gedimo juo važiavome labai mažai, tai reikėjo gi testinį ratuką apsukti, ta proga iš Ukmergės šokome iki Drevernos, Ventės, tada atgal į Vilnių, o vakar dar ištaikėm progą net į gamtą maisto pagrilinti. Jė… O jau kai keliauju, tai stengiuosi pasiimti su savimi grožio dėžučių lobius. Ypač “Lookfantastic” pasistengia, kad nuolatos turėčiau kelioninio dydžio įdomių produktų. Vienas jų – “Omorovicza” putos.

Aš turiu 25ml pakuotę, pilnas dydis yra 150ml ir kainuoja virš 60 EUR. Truputį kosmosas, tad žiūrim ko ten pridėta:

Kaip ir jokio stebuklo. Nėra aršių putoklių (SLS, SLES), bet rasime ir sausinančios druskos, ir nesaugių konservantų ir kvapų. Svarbiausios sudedamosios dalys eina iki konservantų, tad sunku suprasti šio produkto kainą. Bet produktas žada ir jaunesnę odos išvaizdą, ir švelnų prausimą, ir stangrumą.

Iš esmės, tai man visai patiko. Išvykusi iš namų aš daug nesidažau, todėl priemonei nereikia įveikti gausių sluoksnių. O tai ką reikia, ji nuplauna. Švelnaus kvapo, putėsių konsistencijos produktas tikra labai švelnus, skalsus ir malonus naudoti. Sausinimo nepastebėjau. Visgi sunkesnio makiažo nenuplauna tobulai, išbandžiau. Todėl idealiausias ryte ar toms, kurios kosmetiką nuo veido valo kitais būdais. Tad ir vėl, kaip bežiūrėčiau, kaip man bepatiktų, visgi piniginė užėmusi burną purto galvą ir niekaip neatsiveria, tad klausau jos ir nekartosiu. Nėra dėl ko.

Dėžučių kolegės, o jums patiko?


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com. 150ml kainuoja 60.45 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

2Comments

Add yours
  1. 1
    Eglė

    Ši pakuotė labai maloni rankoj laikyt aš vis būdavo apčiupinėju, apžiūeinėju… tačiau dar nevuvo progos išbandyti, namuose kitą prausiklį naudoju. Tačiau greitai kelionė ir jis jau imestas į krepšelį pasiėmimui 🙂

  2. 2
    Virginija

    Man irgi jis patiko, tikrai malonu juo praustis, bet kaina tikrai nevilioja ir pilno dydžio neleisiu sau pirkti.

+ Leave a Comment