Pastaruoju metu vis užsimenu, kad esu panirusi į gamybą, visokias veiklas, projektukus. Ir manęs vis paklausia, ką tu ten gamini, ką darai? Tai va, galiu parodyti. Pirmieji lazeriu pjauti, rankomis dekoruoti džiaugsmai – magnetukai katinukai ir pašto ženklo formos magnetukai. Nesikuklinkite įsigyti ir paremti mažus verslus. Bet čia yra pradžia, minčių daug, jas įgyvendinti reikia laiko bei žinių. Ne tik techninių, bet ir dirbant su vektorine grafika. Tad nenuostabu, jog esu pasinėrusi visa galva. Rašyti apžvalgas laiko man užtenka visada, bet užtat mažiau jo liko stebėjimui ką daro kiti, kur ką kviečia, o tave pamiršta, kur kokios dramos ar intrigos. Visai neblogai. O atsiliepimui pasirinkau, ko gero brangiausią šiuo metu naudojamą gaminį. Šiaip aš esu turėjusi produktų, kuriems reiktų atseikėti dar daugiau pinigų, nė vienas manęs nebuvo sužavėjęs tiek, kad bent svajočiau apie kartojimą. Tačiau šiuo metu “Omorovicza” veido kremas, kurio pilnas dydis (50ml) kainuoja 105 EUR, mano lentynoje yra prabangiausias ir aš taip pat net nesvajoju apie kartojimą :). Nors blogai nėra.

Aprašymas: “Omorovicza Balancing Moisturiser” – vėsinantis, gelis-kremas sukurtas specialiai riebiai ir mišriai odai balansuoti. Produktas greitai susigeria į odą ir puikiai laviruoja tarp drėkinimo ir sebumo reguliavimo, kontroliuoja blizgesį, vizualiai mažina poras, raukšles , šviesina. 

SudėtisAqua (Hungarian Thermal Water), Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Corundum, Stearyl Heptanoate, Cetearyl Olivate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Saccharomyces (Hungarian Thermal Water) Ferment Extract, Phenoxyethanol, Sorbitan Olivate, Carbomer, Mangifera Indica (Mango) Pulp Extract, Prunus Domestica (Plum) Seed Extract, Spondias Mombin Pulp Extract, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Disodium EDTA, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Sodium Hydroxide, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Musa Sapientum (Banana) Pulp Extract, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Mannitol, Phospholipids, Chlorella Vulgaris/Lupinus Albus Protein Ferment, Pectin, Yeast Extract, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Geraniol.

Savo buteliuką radau “Lookfantastic” grožio dėžutėje ir jis nėra ten koks mažiukas travel size, visas 30ml, ką sakyčiau galima normaliai išbandyti. Stiklinis, su dozatoriumi, atrodo visiškai kaip pilno dydžio produktas.

Kremas yra švelnaus vaisių-gėlių-nežinau ko kvapo, neerzina, bet jaučiasi. Tikiu, kad gali patikti ne visiems. Konsistencija lengva, atitinka gelio-kremo įsivaizdavimą. Susigeria jis irgi visai neblogai. Tačiau, kaip riebiaodė, aš iš visų pažadų, tikėjausi geriau. Drėkinti tai drėkina, bet jaučiu ir lengvą likusią plėvelę, kurios man nesinori. Visiškai nepastebėjau, kokios nors teigiamos įtakos porų išvaizdai, odos skaistumui bei tam pačiam, akcentuojamam sebumo reguliavimui. Taip, tai visai neblogas, lengvas drėkiklis, kurį buvo malonu naudoti visą vasarą, bet tokių pačių visai neblogų aš galiu rasti su mažesnėmis investicijomis. Bet ne viskas apie kainą, yra kam ji tinka, todėl aš bandžiau tą kremą žiūrėdama į jį tiesiog kaip į kremą. Būtų daręs stebuklą, užsiprašyčiau gimtadieniui, bet ne. Man jis pasirodė paprastas ir net šiek tiek nuvylęs dėl daug žadančio aprašymo.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com, kaina – 110 EUR už 50ml.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.