Dušo gelis ar dušo želė? Parduotuvėje rašo vienaip, ant buteliuko iš viso žėlė, kaip yra iš tiesų? Na, svarbu aišku apie ką kalba. O dušo želių šiais metais užderėjo. Radau swapboxuose, radau grožio dėžutėje, gavau dovanų iš gamintojų, taip pat gimtadienio proga dar. Ne ne, nė kiek nesiskundžiu, tiesiog pasirinkimas didelis kaip niekada, o naudoju be gailesčio. Na ir va išnaudojau “Olivia” produktą.

50ml talpos buteliuką gavau iš Neringos mūsų mainų dėka. Tokio kiekio man užteko nusidušinti tris kartus ir susidaryti nuomonę. Štai ką rašo gamintojas:

Parduotuvėje šiek tiek daugiau informacijos: Praturtintas natūraliais Graikijos kultūrinių augalų ingredientais ir unikaliais natūraliais kvapais. Natūralus produktas praturtintas kinkano ekstraktu, kuris intensyviai minkština odą. Kinkano ekstraktas intensyviai drėkina drėgmę praradusią odą, apsaugo pažeistą odą nuo sudirginimų. Sudėtyje esantis grynas organinių alyvuogių aliejus atgaivina, atjaunina ir pagerina odos tekstūrą. Sudėtyje nėra: parabenų, mineralinių aliejų, dirbtinių dažiklių, silikonų, EDTA, propilenglikolio, ftalatų, PCM, NM ir gyvūninės kilmės ingredientų.

Nėra to, nėra ano, o ko gi yra? Sudėtis:

Na bent Sodium Laureth Sulfate tai neišvengta 🙂

Šiaip jau dušo želę toks produktas apie kurį daug nepasakysi, o įvertinti galiu tik besiremdama keliais kriterijais. Kvapas: mano nosiai labai labai skanus. Toks saldus, bet tuo pačiu (greičiausiai kinkanų) citrusinis gaivumas prasimuša. Neerzina, malonu pradėti dieną su tokiais kvapais. Putojimas ir prausimas: na juk turi SLS, tai aišku, kad ir putoja ir plauna jis labai gerai. Pojūčiai po maudynių: taip, dušo želė truputį sausina odą, bet nepasakyčiau, kad labai baisiai, tai yra aš ne visada tepiausi kūno kremą po nusiprausimo.

Bendras verdiktas: ne stebuklas, bet ir keikti nėra ko. Labai skaniai kvepia, bet kaip tokio tipo produktas kiek daugokai kainuoja. Ar pirkčiau? Dušo želės gal ir ne, bet į kitus produktus dėmesį atkreipsiu.

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonę įsigyti galima parduotuvėje Kosmadoje. 300ml kainuoja 9.99eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).