Apžvalga: "O’Right" kondicionierius pažeistiems plaukams iš "Recoffee" serijos

Estimated read time 2 min read

“O’Right” kondicionierius pažeistiems plaukams iš “Recoffee” serijos

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Prieš kelias dienas jums pasakojau apie “Recoffee” aliejų plaukams. Šiandien pasidalinsiu įspūdžiais apie dar vieną kava kvepiantį gaminį – kondicionierių pažeistiems plaukams.

Kažkada jau minėjau, kad jei neturiu galimybės išbandyti visos tos pačios rūšies gaminių serijos, visada renkuosi balzamą arba kaukę. Nes būtent iš šitų priemonių man lengviausia susidaryti bendrą vaizdą apie produktus.

Apie perdirbamą kavą jau šiek tiek papasakojau aname įraše. O jei sudomino kompanija ir jos žalumo koncepsija, tai galite daugiau paskaityti jų svetainėje.

Šiame kondicionieriuje taip pat nemažai aliejaus, kuris gaunamas iš perdirbtų kavos tirščių.

Aprašymas ir paskirtis:

Kondicionierius Cascados parduotuvėse kainuoja apie 17 Eur (ir kas neįprasta, pas mus jį įsigyti galima pigiau radau užsienio el. parduotuvėse) ir yra 400ml talpos.

Aš ir vėl odę galiu parašyti kvapui. Bet koks priemonės trūkumas, o jų ir nebuvo, na gal tik buteliukas ne itin patogus naudoti, nublanksta prieš kvapą, žinokit. Šis nėra itin stiprus, bet aromatingas, kaip tikros kavos puodelis. Galvą plaunu rytais, todėl man šitas kvapas pradeda žadinti darbingumą. Išsiplaunu, lieka išgerti tikrosios ir lėkti į darbą.

Žinoma, galėtų balzamas plaukus dar labiau drėkinti, bet šiaip jis ne per riebus, puikus kondicionierius, kuris daro ką ir dauguma kondicionierių. Kondicionuoja! Ot paslaptis, ar ne? Šiaip jau mano plaukams patinka. Ji tampa slidesni, mažiau pučiasi. Kartais aš vaidinu natūralistę ir plaunu galvą be šampūno, tik su balzamu. Tai šiuo atveju taip pat nepaveda, tai yra plaukai nesulimpa. O kvapas… mmmm!

Tai ar bandysite Recoffee? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours