Šiandien ryte prižadino lengvai atpažįstamas garsas – kažkas nuvirto ir iš to kažko bėga vėl gi kažkas skysto. Nuvirtėlis buvo stiklinė su narcizais iš anytos daržo, o bėgo vanduo, aišku. Man ant darbo stalo, kur stovi kompiuteris. Kerėpliuką kaltininką reikėjo visą rytą guosti, kad nieko čia baisaus neatsitiko ir visiems pasitaiko.

Taigi, tuos pačius narcizus matote nuotraukoje kartu su pagrindiniu teksto veikėju. Aš pastaruoju metu ne kartą gyriausi, kad labai jau man patiko “Makeup Eraser” rankšluostis. Iš tiesų, nuo tada kai jį turiu, veido prausiklius panaudoju šio skalbimui, tačiau dar iki jo atsiradimo ilgokai mėgau “O’right” veido valiklį. Jį gavau mainų su Živile metu.

Parduotuvėse “O’Right” parduodamas įpakuotas į kartoninę dėžutę.

Pats buteliukas mane sužavėjo, aptakus, lašo formos, be jokių papildomų užrašų – švarus gaivus dizainas.

Tikrai įdomus produktas ir jo naudojimas:

Iš pradžių mane nustebino aprašymas. Ar tikrai tiesiog užtepti ant veido ir masažuoti? O veidas neturi būti drėgnas? Angliški aprašymai  tokie patys, tad viskas bandymų būdu :).

Iš tiesų priemonės konsistencija kaip vidutinio klampumo aliejaus. Jis skaidrus, tačiau pradėjus masažuoti virsta baltu pieneliu.

Sudėtis:

Kiek tikrinau, turi kelis abejotinus ingridientus, bet iš esmės tikrai nebloga. Net mano mėgiamo Niacinamido yra.

Aš dažniausiai naudodavau pagal instrukcijas. Makiažą nuvalo gerai, net ir tušą, nors prisipažinsiu, kad vengdavau jį valyti, tam griebdavau micelinį vandenį. Kartais priemonę naudodavau kaip įprastą prausiklį, tai yra patrindavau delnuose ir masažuodavau drėgną veidą. Veikė taip pat puikiai – tik labiau putodavo. Dar turiu paminėti, kad produktas turi lengvą, salstelėjusį malonų kvapą.

Tiesa, aš nepastebėjau kažkokio ypatingo drėkinimo efekto, tačiau tai, kad produktas nesausino veido odos turbūt ir yra drėkinimo pasekmė :). Man atrodo is produktas galėtų tikti visų tipų odai, nes yra švelnus, malonus, nesausinantis, ir gerai valo.

Mano įvertinimas:

Naudinga: O’Right produkcija prekauja “Cascada”. Valiklio kaina yra apie 9.5 eu už 120ml.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Dienos citata: Pasiektas tikslas retai išlaiko tą žavesį, kurį turėjo tuomet, kai jo siekėme. [Plinijus]