“O’Right” aliejus plaukams iš “Recoffee” serijos

Mano įvertinimas: 5/5

Mano komentarai: Rugsėjo pirmosios rytas yra pats tinkamiausias metas aprašyti produktą, kuris kvepia kava. Juk šiandien, turbūt, daugeliui buvo sunku atsikelti. Aš į mokyklą jau daug metų neinu, tačiau vistiek susilieju su aplinka ir įsijaučiu į tą jaudulį. O dar gi ruduo tai toks metas, kai vis grįžta į mokslus ar darbus ir nori atrodyti pasitempę, pailsėję, tvarkingi. Plaukus puoselėti jums padės aliejus, kurį čia ir ketinu pristatyti. Tai kompanijos “O’right” gaminys “Recoffee”.

Ši kompanija gamina daugybę ekologiškų gaminių, kurių sudedamoji dalis yra iš perdirbtos (panaudotos/išgertos) kavos tirščių išspaustas aliejus. Iš tų tirščių pasirodo gaminami net buteliukai, audiniai ir daug kitų dalykų. Štai koks įdomus reklaminis paveikslėlis:

Skamba ir kvepia skaniai, todėl apsidžiaugiau galimybe išmėginti aliejų plaukams. Originali jo pakuotė yra 100ml talpos ir kainuoja apie 25 eurus. Ją pardavinėja Cascada, kai kurios lietuviškos el. parduotuvės (pvz., čia) ir taip pat žinomi užsienio šopai, pvz., lookfantastic.

Mano buteliukas yra mėginėlis, bet toks rimtas, net 30ml. Kai pagalvoji, kad daugelis plaukų aliejukų fasuojami į 50ml, tai tas mėginukas visai solidus atrodo. Ir bandau aš aliejų kas dieną, o dar net neįpusėjau. Jis labai tirštas ir užtenka vos lašelio.

Aprašymas:

Tiesą sakant labai ilgai knisausi internetuose kol radau šio aliejaus sudėtį. Nes visur rašo 100% recoffee oil ir viskas. O juk iš konsistencijos jaučiasi, kad tikrai yra silikonų. Ir galiausiai radau tik pas Alioną pilnos sudėties paveikslėlį. Pasak KosmetikosDNR visi ingridientai saugūs. Džiugu.

Tad kaip gi su poveikiu? Kaip ir visi silikoniniai plaukų aliejai, taip ir šis, savo funkciją atlieka puikiai. Tai yra švelnina ir glotnina plaukus, neleidžia jiems pūstis. Aukščiausius įvertinimus skiriu kvapui. Taip taip, kavos kvapas, tačiau visai neįkyrus, na ne toks, kokį užuostumėte įkišę nosį į pupelių maišą. Bet toks subtilus, koks jaučiamas artėjant prie kavinukės ar užsukus į buhalterių kabinetą :).

Vien dėl šio kvapo priemonė nurungia visus kitus aliejukus mano vonioje. Iš esmės daugelis panašios sudėties, tačiau kavos mėgėjams aš rekomenduoju! Mane retai žavi visokie kaviniai kūno sviestai ar kremai, nes juos pauosčius tikrai nesinori užsikaisti virdulio. Čia gi atvirkščiai.

O jūs kuo lepinate plaukus? A? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).