Šį šeštadienį aš važiavau į “Panoramą” ieškoti sau dovanos (gavau per gimtadienį pinigų ir norėjau iškeisti į ką nors mielo širdžiai). Apėjau visas parduotuves. Pastebėjau, kad kai kur jau prekiaujama Advento kalendoriais. Įdomu, ar dabar nusipirkusi sugebėčiau išlaukti lapkričio galo? Labai abejoju! Vienintelė kosmetikos parduotuvė, kurioje nebuvau – NYX. Mat čia lankausi prieš savaitę, negi ilgai pyksi, kad nepakvietė į atidarymą :D. Palikau virš 60 EUR ir esu apsirūpinusi visokiausiais “žaisliukais”. Vienas jų – NYX kontūravimo paletė “Cheek Contour Duo”.

Šiaip aš būčiau pirkusi kitą spalvą, dabar nepamenu kaip vadinosi, bet iš paveiksliuko spėju, kad “Perfect Mach”, tačiau šios nebebuvo (šiaip jau daug ko toje naujoje ir švytinčioje parduotuvėje nebėra, o testeriai atrodo baisokai). Iš likusių, akį labiausiai patraukė “Cheek on Cheek”.

Sudėtis:

Pale Pink Pearl
Aluminum Starch Octenylsuccinate, Polymethyl Methacrylate, Lauroyl Lysine, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Zinc Stearate, Dimethicone, Isostearyl Isostearate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Water/Aqua/Eau, Alumina, Phenoxyethanol. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Yellow 5 Lake (CI 19140).

Matte Soft Brown
Talc, Polymethyl Methacrylate, Boron Nitride, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Lauroyl Lysine, Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone, Dimethicone, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Zinc Stearate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Water/Aqua/Eau, Alumina, Phenoxyethanol. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Šviesioji spalva turi rožinio švytėjimo. Man patinka, kad nėra jokių matomų blizgučių, net pačių smulkiausių, todėl dabinu skruostus kas dieną. Nebijau, kad atrodysiu kaip kalėdinė eglė. Sakyčiau, kad produktas švyti gana minimaliai, todėl ne visoms gali patikti. Man – pats tas.

Rudoji spalva tikrai nepretenduoja į favorites. Visų pirma ji per šilta kontūravimui. Taip pat labai pigmentuota, lengva padauginti, o po to sunku tolygiai išklaidyti. Dažniau priemonę naudoju kaip akių šešėlius.

Verdiktas: šviesioji spalva nepatiks itin tviskančių highlighter’ių gerbėjoms, bet patiks tokioms kaip aš. Toms, kurios nedrąsiai naudoja visokias švytėjimo pudras, nenori labai išryškinti odos nelygumų, tačiau nori paformuoti ir pagyvinti veidą. Tamsioji pusė net nežinau kam patiks :).

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pirkti NYX parduotuvėje (“Panorama”, Vilnius). Kaina – apie 9 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.