Dažytis aš mėgau visada. Ne kartą jums pasakojau istorijas, kokie buvo mano pirmieji makiažai. Aštuntoje klasėje. Anais laikais aštuntokai buvo kiek kitokie nei dabar, dalis mano klasiokių dar su lėlėmis žaidė, o aš jau vaikščiojau prisidažiusi baltu lūpdažiu.

Nei čia yra girtis kuo, nei ką, bet džiaugiuosi, kad manęs mama nevaržė, neliepdavo nusiprausti ir net apgindavo prieš mokytojus (ji pati mokytoja), nes kol užaugau, tai prisižaidžiau kasdieninio halloween’o. Ir visgi, kai pagalvoju, kokios ribotos galimybės tebūdavo. Apie tokį daiktą, kaip šešėlių makiažo pagrindas, aš išgirdau gal tik prieš kokius 5 metus, o naudoti pradėjau prieš kokius 2.

Dar ir dabar manęs kartais paklausia ar tokia priemonė yra būtina. Ar aš atsakau – tikrai ne! Na tikrai! Visi tie pagrindai nėra pirmo būtinumo produktai, BET jie palengvina gyvenimą, pailgina makiažo išsilaikymą ar net paryškina mažai pigmentuotas šešėlių spalvas. Tai yra patogumo produktas.

Pastaruoju metu aš dažniausiai naudoju NYX baltą pagrindą. Kai netingiu. Juk sakiau, kad būtinybės nėra, kartais, pvz., kai visą dieną dirbu namie, man ne taip ir svarbu, kad šešėliai truputį nuplauks. Supratote teisingai. Aš dažausi ir kai nekur neinu. 😀 O tai įrodo, kad ne visada mes puošiamės dėl kitų, kartais tą darome ir dėl savęs.

NYX siūlo trijų spalvų tokio tipo pagrindus: perlamutrinę baltą, tiesiog baltą ir kūno spalvos. Pas mane  – tiesiog balta.

Mažas paprastas indukas. Pagrindas kreminis, gana minkštas. Aš tepu šepetėliu, po to dar pasklaidau pirštais. Tepu plonu sluoksniu, kurį smarkiai sklaidau, todėl priemonė tik lengvai pašviesina voką.

Šešėliai ant viršaus tepasi lengvai, nesivelia, lengvai retušuojasi, atrodo ryškesni. Ypač NYX šešėliai, kurie paprastai nėra labai jau smarkiai pigmentuoti. Kiek pailgina makiažo patvarumą, labai sunku pasakyti. Tikrai nėra taip, kad kaip prikaltas iki kol nuvalysiu, bet 8 valandas išbūti tikrai leidžia.

Tai gana neblogas produktas, nepasakyčiau, kad labai išsiskiria iš kitų bandytų konkurentų, tačiau ir nenuvilia.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Douglas” parduotuvėse, arba NYX parduotuvėje (Panorama, Vilnius). Kaina – apie 7,5 EUR už 7 gramus.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.