Lyrinis nukrypimas. Kaip man šiandien smagu pasidarė, kai atsidariau Google Analytics ir pamačiau, kad skaitytojų padaugėjo ir per mėnesį čia apsilanko jau 10 000 unikalių vartotojų. Smagu ir ne kitaip. Gal kitiems blogeriams tokie skaičiukai atrodo juokingi, pas juos per dieną gal tiek užsuka, bet kiekvienam savi žingsneliai ir džiaugsmai. Bendraujame toliau!

Na ir šiandien apkalbėsiu “Noni Care” kūno sviestą. Gavau jį dovanų, nes pati tikrai neperku visokių anticeliulitinių liekninančiųjų priemonių. Netikiu jomis. Jei kažkoks sviestukas, ar kremukas nutrintų vieną kitą kilogramą nuo pilvo, ar išlygintų odą, tai visos gi ir pasinaudotume tuo išradimu. Bet gi ne. Nutrina bei išlygina tik tada kai laikaisi MĖ dietos ir reguliariai sportuoji. Vieninteliai patrauklūs anticeliulitiniai produktai man atrodo tie, kurie šildo arba šaldo. Ne dėl lieknėjimo stebuklo, o dėl to, kad faina vasarą atsivėsinti, o žiemą susišildyti.

“Noni Care” kūno sviestas atrodo gana brangiai. Jaučiasi kažkoks solidumas iš dėžutės ištraukus indelį su aliuminiu dangteliu.

Žada šis sviestas daug:

Sudėtis:

Aliejai, ekstraktai, kava… Turtinga ir daug žadanti ta sudėtis.

Konsistencija sviestinė, tiršta:

Sunaudojau jau pusę 200ml indo, tad galiu pasidalinti įspūdžiais. Pradėsiu nuo minusų. Sviestui susigerti reikia duoti laiko. O šio dalyko labiausiai ir gaila jei tepate priemonę ryte. Per mažai drėkinimo ir žinoma nepastebėjau jokio stangrinimo efekto.

Yra ir pliusų. Produktas labai skaniai kvepia. Gal būt tik man, nes mėgstu kvapnias kūno priežiūros priemones. Kvapas saldus, egzotinių vaisių.  Nekenksminga sudėtis taip pat imponuoja. Dėl sviestamedžio ir kokosų aliejų ši priemonė tikrai neblogai pamaitina odą. Jei dar šlakeliu daugiau drėgmės suteiktų, tai visai neblogai būtų.

Ar pirkčiau ir vėl? Nemanau, nes tiesiog nėra jokių priežasčių kartoti šį sviestą, tačiau tikrai suvartosiu iki galo. Ar rekomenduočiau kitiems? Tik tiems, kurių oda nėra labai sausa bei norisi skaniai kvepiančio kūno kremo.

Mano įvertinimas: 3.5/5

Naudinga: Priemonę įsigyti galite parduotuvėse  Elevita, “Noni Care” taip pat prekiauja Maxima bei Assorti. Kaina be akcijų yra apie 10eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).