Vieno tvarkymosi ir optimizavimo priepuolio metu nusprendžiau pagaliau išbandyti užsigulėjusią “Noni Care” veido kaukę. Paprastai jau kai perku, tai renkuosi valančias priemones, bet drėkinimo juk nebūna per daug.

Žiūrim ką man ši kaukė darys:

Nesensiu taip greitai, apsisaugosiu nuo aplinkos, streso ir atsikratysiu toksinų. Skamba neblogai. O kaip gi sudėtis?

Krūva naudingų aliejų ir ekstraktų. Tačiau jau pačioje sąrašo pradžioje matau kokosų aliejų. O tai reiškia, kad ši priemonė kemša poras. Man tai nelabai gerai, bet bala nematė, juk tik 20 minučių telaikysiu ir nuplausiu.

Prakerpu maišelį, išspaudžiu kaukės. Jos konsistencija kaip riebaus kūno sviesto. Kvepia skaniai. Egzotiniai saldūs vaisiai, citrusai, kokosas. Tepu tą riebybę ant veido. Laukiu 20 minučių. Per tą laiką kaukė išdžiūva ir veidas apsitraukia tarsi plėvele. Ne, tokia, kad nulupti būtų galima bet na, lyg kokiu vaško sluoksniu.

Nuplaunu vandeniu. Jokio poveikio nematau. Taip, veidas drėgnesnis lyg pasitepus kremu. Ir tiek. Tai kam terliotis ir laukti, jei galima iš karto kremu pasitepti? Likučio užtektų dar porai kaukės seansų, bet aš nemėgstu laikyti tų vienkartinių pakelių. Neina švariai sugrūsti besiveržiančio likučio atgal. O ir šiaip neketinu vėl naudoti, tad išmetu. Tiek žinių. Šiaip, manau, kad dėmesį atkreipti turėtų žmonės, kurių oda labai sausa. Įtariu jų nuomonė būtų kitokia.

Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonę įsigyti galima parduotuvėje Elevitoje, taip pat esu mačiusi Maxima parduotuvėje. Kaina yra apie 1.4 eu.

Ar bandėt? Ar patiko? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).