Turite probleminę odą? Tada tikrai mane suprasite, kai pasakysiu, kad labai sunku rasti tinkamą veido kremą. Tie kur prekybos centruose būna pilni alkoholio ir dar daugiau problemų pridaro. Vaistinėse taip pat parduodami ne ką geresni, tik kur kas brangesni produktai. Tenka žvalgytis po natūralių kosmetikos gamintojų pasiūlą, taigi atkreipiau dėmes į “Nimfę”. Jie turėjo levandų kremą riebiai ir mišriai odai.

Aprašymų nėra, o sudėtis štai kokia:

Lyg ir gražu bei natūralu, gal išskyrus tai, kad KosmetikosDNR nuolatos kartoja, kad levandos kosmetikai netinka nes yra citotoksiškos. Tik naudodama šį kremą aš supratau, kad visgi nemėgstu levandų. Smirda man jos, jaučiuosi, kaip kandis spintoje į kurią prikišta atbaidiklių.

Kvapą dar galėčiau kentėti, tačiau nedžiugina ir priemonės poveikis. Veidas padengiamas riebia plėvele. Po kremo aš negaliu darytis makiažo, turiu ilgokai laukti kol susigers, todėl stengiuosi rytais nenaudoti, o štai jei naudoju  vakarais tai prabundu dėmėta raudona oda.

Ir vėl nepasisekė, man jau atrodo, kad rasti tikrai gerą kremą riebiai odai (kuris nesausintų odos, tvarkytųsi su šerpetojimu, būtų padorios sudėties ir nekimštų porų) yra misija neįmanoma.

Mano įvertinimas: 1/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Priemonę įsigyti galima elektroninėje gamintojų parduotuvėje. Prieš šventes dar galite paieškoti Nimfės salelės Ozo prekybos centre. Kremo kaina yra 10eu.

O ką jūs ar radote savo kremą? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).