Apžvalga: nevykusi spalvų bomba NYX šešėlių paletėje "Avant Pop"

Estimated read time 2 min read

Kokios šešėlių paletės yra populiariausios? Žinoma, kad tos, kurias sudaro rusvos, rausvos, pilkšvos spalvos. Šią madą gal pradėjo “Urban Decay” su savo “Nude” paletėmis, o po to jau pasileido visi kiti. Nuo “Essence”, “Maybelline” iki “Isadora”, “Ardeco” ir dar daugybės nedroginių, o prabangesnių prekės ženklų. Visi turi po rudą paletę, net nebeįdomu. O kai pasidarė nuobodu aš ėmiau dairytis į spalvas. Kuo ryškesnes, tuo geriau. Pasirodo ir šių pasirinkimas ne toks ir mažas. UD turi “Elektric” paletę, tačiau spalvų rasime ir pas “Sleek”, ir “Make Up revoultion”, ir NYX. Šią aš ir nusprendžiau pirkti.

“Avant Pop!” yra net trys paletės:

Manoji vadinasi “Art Throb”.

Šis paveiksliukas leidžia suprasti, kurios spalvos švyti.

Matinė yra tik rožinė, pirmoji mėlyna ir paskutinė violetinė taip pat mažai spindi, labiau link matinių.

Štai kaip šios spalvos atrodo ant odos:

Ryškios ir pigmentuotos. Labiausiai nuvilia salotinė spalva, ji mažiausiai pigmentuota.

Gražu. Tačiau paletė manęs nedžiugina. Šešėlių kokybė abejotina. Padengus spalva visą voką, jie stipriai sukrenta į raukšleles, tarsi susitraukusi košelė. Bandžiau su keliais skirtingais šešėlių pagrindais (vienas jų buvo NYX) ir be jų. Taigi, voko nebedengiau, bet nusprendžiau kartais pasidaryti ryškų ala pravedimą. Plonu teptuku pravedu palei blakstienas ir šešėlius retušuoju. Ką gi, po kokio pusvalandžio aš jau matau ryškią spalvą atsispaudusią ant viršutinio voko, kur ji bando susimaišyti su kitais šešėliais ir subėgti į raukšteles. Meh.

Tokia nuotaikinga spalvų bomba ir tiek mažai džiaugsmo. Teks ieškoti geresnių ryškiaspalvių.

Mano įvertinimas:

Naudinga: NYX kosmetika Lietuvoje prekiauja Douglas, tačiau šių palečių pas juos nemačiau. Pirkau per Amazon iš JAV, kainavo apie 18eu. Dairykitės Amazon, Ebay, Asos.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką

+ There are no comments

Add yours