Apžvalga: NEUMA glotninantis plaukų kremas “neuSmooth Gloss Finishing Polish”

Estimated read time 3 min read

Žinote, bloginimas yra gana keistas dalykas. Nesvarbu apie ką tu rašai. Veikla atveria galimybių (patikėkite,  jei nebūčiau rašiusi blogo, tai nebūčiau sutikusi daugybės mano gyvenime įtaką padariusių žmonių įskaitant ir vyro). O vienas didžiausių džiaugsmų susijusių su konkrečiai šiuo blogu yra tai, kad galiu išbandyti įvairias plaukų priežiūros priemones. Ne kremai, tušai, lūpdažiai bei šešėliai mane labiausiai džiugina, o plaukų kaukytės, serumiukai, aliejukai. Ir taip, turiu visko tiek, kad nesunaudosiu per gyvenimą, bet aš ir nesistengiu sunaudoti. Noriai dalinuosi, kai jau per daug apsikraunu. Pavadinkime tai manuoju guilty pleasure. Laikyti rankose naują aliejuką, man teikia džiaugsmą ir nesiųskit pas psichologą, okey? Mano vyras, pvz., vis pareiškia, kad dar kokį nors įrankį nusipirko, nors turi jau tris. Kuo ne tas pats? 😀 Tai va, pasakoju apie tuos savo gėrius.

Dar prieš atostogas aš rašiau apie nuostabų nenuplaunamą “Neuma” kondicionierių. Tą kartą užsiminiau, kad jis geriausiai veikia poroje su kitu produktu, bet jo aprašyti nespėjau. Taisausi! Pardavėjai priemonę vadina plaukų kremu, tačiau aš norėčiau perkrikštyti į serumą. Kažkaip man atrodo, kad toks pavadinimas tiktų labiau.

Priemonė pristatoma taip:

Šis neapsunkinantis plaukų kremas pavargusius plaukus paverčia glotniais ir blizgiais. Kremas suteikia plaukams malonų kvapą, minkštumą bei apsaugo plaukus suteikdamas jiems žvilgesio. Atspari drėgmei formulė neleidžia plaukams šiauštis ir išlaiko ypatingą žvilgesį.

Naudojimas: Prieš džiovinant ant drėgnų plaukų įtrinti 2-3 kartus nuspaudus išbėgusį plaukų kremą nuo plaukų vidurio iki galiukų norint suteikti žvilgesį. Ant sausų plaukų įtrinti 1-2 kartus nuspaudus išbėgusį kremą norint sutiekti papildomą žvilgesį, bei pašalinti plaukų vėlimąsi ir šiaušimąsi.

Sudėtis:

Konsistencija:

Turiu pasakyti, kad konsistencija priklauso nuo temperatūros. Jei vėsiau, tai tokia kaip matosi foto – skaidrus, tirštokas kremas. Na, o jei šilta, tai priemonė suskystėja. Aprašyme minimas malonus kvapas. Hm, man atrodo, kad priemonė, skirtingai nei nenuplaunamas kondicionierius, iš viso neturi kvapo.

Serumas susigeria greitai, visiškai neriebina, akimirksniu sušvelnina galus. Labiausiai man patinka naudoti šią porelę kartu.

Kondicionieriumi ištepu visus plaukus (taip, tepu ir arti šaknų, nes ten jie pas mane pašiušę, o aš noriu glotnių), o tada serumu dar pereinu per sruogas nuo pusės ilgio ypatingai dėmesio skirdama galams. Rezultatas – produktai netrukdo plaukams ir toliau garbanotis, tačiau pačios sruogos glotnesnės, galai nesipučia, na ir viskas kas man patinka.

Minusas – bent jau man ši priemonė nėra labai taupi.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galima Klipshop.lt. 50ml kaina yra 27.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours