Natūralus, maitinantis šaltalankių kremas “Bio2you” su pantenoliu.

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Visai neseniai rašiau atsiliepimą apie “Bio2you” šampūną bei kondicionierių, o šiandien noriu papasakoti apie puikų kremą. Natūralus, maitinantis šaltalankių kremas “Bio2you” su pantenoliu man tikras atradimas.

Priminsiu, kad mano veido oda yra riebi su besikemšančiomis poromis. Po žiemos ji labai dehidratavo, ėmė šerpetoti ir jokiais kremais, nei skirtais riebiai, nei skirtais sausai odai, aš nebegalėjau susitvarkyti. Žinoma, šio kremo prisibijojau. Baimės priežastis buvo aliejai sudėtyje. Juk jie kemša odos poras. Išbandžiusi kremą aš susitvarkiau su bėdomis. Veidas nebešerpetoja, yra padrėkintas ir pamaitintas. Tiesa, porų kimšimasis vis dar mano problema, bet greičiau jau dėl BB kremų ir pudrų, nei dėl kremo.

Panagrinėkime gamintojo pažadus:

Lietuviškame puslapyje rašoma:

Drėkina, ramina ir maitina odą, suteikia išskirtinę antioksidantų apsaugą. Jame yra Šaltalankių aliejaus, pantenolio provitamino B5, alavijo, kokosų aliejaus.

Brangusis Šaltalankių aliejus sertifikuotas, ekologiškos kilmės. Stiprina mikrocirkuliaciją, suteikia apsaugą nuo senėjimo, idealiai tinka odos regeneracijai ir drėkinimui, apsaugo odą nuo saulės spindulių.
Pantenolio provitaminas B5 pagerina ir padidina odos gebėjimą išlaikyti drėgmę; ramina ir neutralizuoja dirginimą. Jis yra naudojamas gydant odos nudegimus ir nedidelius odos sutrikimus. Jis pagerina drėkinimą, mažina niežulį ir odos uždegimus, pagreitina ir pagerina žaizdų gijimą epiderminių.
Aloe Vera yra naudojama žaizdų gydymui ir odos atjauninimui.
Kokosų aliejus padeda išlaikyti odą lygią ir sveiką.
Ramunių ekstraktas ramina odą.

Drėkinimas ir maitinimas tikrai jaučiasi, todėl man kremas ir patinka. Jis labai greitai ir labai lengvai susigeria. Čia didelis pliusas jei sugalvosite priemonę naudoti prieš makiažą. Taip pat maloniai kvepia. Šį tikrai rekomenduoju.

Ieškok www.venividi.lt draugų Facebooke.