Apžvalga: "Naturalmente" drėkinanti pankolių ir snapučių kaukė "DH deep hydrating"

Estimated read time 3 min read

Aš žinau, kad laukiate Swapbox pasirodymo, tačiau sutvarkyti nuotraukas ir viską aprašyti šiek tiek užtruks, todėl aš noriu papasakoti apie priemonę, kuriai jaučiu moralinę skolą. Kodėl? Nes fotosesijas dariau tris kartus ir vis nepatenkinta. Ekologiškos pakuotės kartais būna labai nefotogeniškos, pvz., ši tokia pilkšva ir nekontrastinga. Ech, užtat suyranti :).

Viduje slepiasi labai geras produktas! Aš čia kalbu apie “Naturalmente” drėkinančią pankolių ir snapučių kaukę “DH deep hydrating”.

Aprašymas, kaip visada, žada daug:

Giliai drėkina
100% augaliniu pagrindu, intensyviai drėkinanti kaukė. Skirta stipriai pažeistiems, chemiškai paveiktiems, sausiems, linkusiems šiauštis ar garbanotiems plaukams. Drėgmė sulaikoma plaukų viduje. Sudėtyje gausu 100% švarių eterinių aliejų ir augalinių ekstraktų, kurie puikiai drėkina ir neapsunkina plaukų. Jie tampa sveiki, žvilgantys ir minkšti.

Sudėtis:
Pankolis: balansuoja, ramina, gaivina.
Snaputis: rekonstruoja, stabdo senėjimo procesus.
Salvija: reguliuoja prakaitavimą, priešuždegiminė.

Be sintetinių kvapų, konservantų, parabenų, DEA, formaldehidinių priedų.

Mano plaukai yra linkę šiauštis ir garbanoti, sausi, tad kaukė kaip tik man!

Sudėtis:

Detaliai nenagrinėju, bet iš pirmo žvilgsnio tikrai taiko į viršūnėles. Įdomus ir nematytas čia atrodo sandalmedžio aliejus.

Pradėsiu pasakoti įspūdžius nuo kvapo. Nežinau kaip kvepia pankoliai bei snapučiai, bet kaukė man dvelkia anyžiais. Iš karto prisimenu juodus guminukus, dėl kurių visi paprastai spjaudosi. O man patinka. Ir kaukės kvapas patinka. Tik tiek, kad žiauriai kitoks, įdomus ir netikėtas. Aš nežinau ar tikėjausi labai gero rezultato, apart moralinį pasilepinimą gera priemone. Kažkaip visi tie ekstraktai sudėtyje gal ir gerai, bet patirtis rodo, kad be silikonų greito efekto nebūna, o ilgai rezultatų laukti nėra kantrybės. Bet…

Kaukė tikrai yra drėkinanti. Ir nors aprašyme teigiama, kad ant plaukų reikia palikti tik kelioms minutėms, tačiau man ji daug geriau veikia, kai palaikau ilgiau, bent kokių 20.

Drėgni, malonūs liesti, spindintys – štai toks rezultatas. Tai vat, jei norite save palepinti – griebkit. Jau antras “Naturalmente” produktas mane sužavi ir aš jau noriu visos serijos.

Įvertinimas (norėjau už kažką atimti balą, nes pastaruoju metu labai jau viską gerai vertinu, bet neradau už ką. Gal tik didoka kaina ir nelabai gražios pakuotės):

Naudinga: Įsigyti galite Klipshop.lt. 250ml kainuoja 19.98 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours