Vakar aš visas apžvalgas papildomai susiskirsčiau į 4 kategorijas: dekoratyvinė kosmetika, plaukų priežiūra, kūno priežiūra ir veido priežiūra. Ne tik bus patogiau viską peržiūrėti, bet kai kurie įrašai ilgiau pabus pirmame puslapyje, nes dažnai rašant gretai nuslenka į nebūtį.

Pastebėjau, kad kūno priežiūros kategorija smarkiai atsilieka nuo kitų. Ir iš tiesų, aš produktų turiu mažiau, ir vartoju kukliau. Na, pvz., jau du mėnesius geriausių tope minimi šveitiklis bei kremas yra dar tik įpusėti… Apie dušo želes, kojų ir rankų kremus aš apskritai nusprendusi rašyti tik trimis atvejais: jei tai labai labai labai blogas produktas ir jaučiu pareigą įspėti, jei tai toks geras daiktas, kad būtų nuodėmė nutylėti ir jei tai kas nors įdomaus, nesvarbu kuria prasme. Pastarąjį kojų kremą priskiriu prie trečiųjų. Tuoj sužinosite kodėl.

Sarkastiškoji Salomėja labai džiūgavo paskaičiusi aprašymą:

NATURA SIBERICA labai žavisi, gerbia ir myli Lietuvą. Nors Lietuva ir nedidelis kraštas, tačiau išsiskiria gamtos unikalumu ir įvairiapusiškumu: lygumos, kalvelės, gausybė miškų, ežerai ir pelkės, banguojanti Baltijos jūra ir baltosios kopos. Kur tik pažvelgsite driekiasi žydinčios pievos, derlingi javų laukai, miškuose stūkso tūkstantmečiai ąžuolai, baltakamieniai beržai.

Įkvėpti gamtos natūralumo, Lietuvos gyventojų nuoširdumo bei ilgamečių tradicijų NATURA SIBERICA specialistai sukūrė naują seriją „NS Loves Lithuania“. Priemonės pagamintos tradicinių lietuviškų augalų pagrindu, kuriuose slypi gamtos galia, natūralumas bei ilgametės tradicijos.

Visas šitas bullshit šiek tiek primena mūsų švietimo ministrės sveikinimo kalbas per rugsėjo pirmąją, ane? Bet juk smagu įsigyti produktą, kurį gamina užsieniečiai (estai) tradicinių lietuviškų augalų pagrindu.

Pažiūrėkime gi, koks tas pagrindas:

Sudėtis: Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Sorbitan Caprylate, Cyclopentasiloxane, Sodium Polyacrylate, Benzyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Eucalyctus Globulus Leaf Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Glycerin, Tilia Cordata Flower Water*, Eucalyptus Globulus Leaf Extract*, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonenes, CI 42090, CI 19140.

Na, aš pajuodinau tai, ką galime vadinti lietuviškais tradiciniais augalais. Ir štai estams atrodo, kad Lietuva turi ilgametes taukmedžių ir eukaliptų auginimo tradicijas!

Aha, liepų žiedų hidrolato šiame produkte yra, ten kažkur gale, bet ar tikrai galima teigti, kad kremas pagamintas jo pagrindu?

Na, o kai sužinojome apie tai, kokie yra Lietuvos tradiciniai augalai ir dar apie stūksančius ąžuolus bei beržus, aptarkime ir patį kremą.

Aš jį naudoju prieš miegą, tiek rankoms, tiek kojoms. Produktas riebus, kvepia skaniai, lengvai. Susigeria gana greitai. Mano probleminei pėdų odai jis per silpnas, tačiau tempimo ir sausumo jausmą tuo momentu nuima. Rankoms patinka kur kas labiau, ypač nagų odelėms, kurias įtepu negailėdama.

Tai tiesiog eilinis kremas, kuris palengvina gyvenimą, bet kažkokių stebuklų nedaro. Jei ne tie lietuviški eukaliptai, tai kažin ar rašyčiau iš viso apie jį.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite parduotuvėse “Elevita”, “Drogas”, “Maxima”. 75ml kainuoja apie 3.5 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.