Apžvalga: "Natura EStonica" drėkinantis serumas veidui

Estimated read time 4 min read

Gėda prisipažinti, bet aš tik dabar pradedu rimčiau rūpintis savo veido oda. Jei pasiseks, tai šiemet pergyvensiu Jėzų, tad tikrai nebesu jauniklė. Turiu ir raukšlių, ir pigmentinių dėmelių, tačiau į jas vis nekreipiu dėmesio, nes kovoju su riebios odos problemomis: visada be galo kemšasi poros, o dauguma priemonių, net natūralesnių, išsausina ir priverčia pleiskanoti. Viena bėda. Kaip jau minėjau pradžioje, mano rūpinimasis toks paviršutinis. Nuvalyti. Patepti, kad netrauktų ir tiek. Tačiau dabar jau norisi ir paskaistinti, ir pastangrinti, ir padrėkinti… Skaičiau, kad protingos moterys tam naudoja serumus, tad užsimaniau nusipirkti ir aš.

Iš Ingos komentarų supratau, kad visi stangrinantys ir raukšles trinantys serumai nieko nedaro tik plonina piniginę, tad į tokius ir nesidairiau. Man norėjosi papildomo drėkinimo, nes naudojau kremą, kuris skaistina, balina, apgydo spuogelius, bet sausina. Taigi, maniau, keisiu ne kremą, o drėgmės trūkumą kompensuosiu serumu ir “Pelenės” parodoje įsigijau “Natura EStonica” drėkinantį serumą su japoninės soforos ekstraktu.

“Natura EsTonica” kaip suprantu yra mums jau pažįstama “Natura Siberica” išsiplėtusi ir perkėlusi gamybą į Estiją. Ant pakuotės rašo, kad serumas yra normaliai ir sausai odai, bet pamaniau, kad tiks ir man, juk su išsausėjimais kovosiu.

Aprašymas: Natura ES drėkinantis serumas veidui su japoninės soforos ekstraktu teikia odai elastingumo, glotnina ją. Lotoso ekstraktas tonizuoja odą, stangrina. Aktyvių komponentų dėka drėkina odą ir padeda išsaugoti jos jaunystę.

Nieko labai stebuklingo nežada. Drėkins, tonizuos, stangrins.

Žiūrime į sudėtį:

Grįžusi iš “Pelenės” puoliau tikrinti kas yra kas. Taigi:  Glycerin – saugus drėkiklis, Panthenol – saugus drėkiklis, pasižymi gydomosiomis savybėmis, Sodium Hyaluronate – dar vienas saugus drėkiklis, Sophora Japonica Flower Extract – saugus, antioksidantas, saugo ir ramina odą, Hydrolyzed  Milk Protein – saugus drėkiklis ir minkštiklis, Sodium Ascorbyl Phosphate– saugus vitaminas C, antioksidantas, šviesina odą, Nelumbo Nucifera Flower Extract – saugus, gaivina odą.

Tačiau yra ir vidutinio saugumo, bei nelabai saugių sudėtinių dalių, pvz Sodium Hydroxide, kuris gali erzinti odą, Benzyl Alcohol -nedraugiškas ir pavojingas konservantas, ir kvepalai.

Bendras įspūdis gana neblogas, nes visą pagrindą sudaro naudingos medžiagos, kurios tikrai turėtų drėkinti odą, nėra taip, kad reklamuojamų ingridientų tik pėdsakai. Kiek man teko užmesti akį, tai ingridientų kompozicija neprastesnė už brangių serumų.

Kaip naudoti: nedidelį kiekį įmasažuoti į veidą prieš tepant kremą.

Taip ir darau. Iš pradžių serumą tepiau ir rytais, ir vakarais, dabar pasirenku kada labiau norisi ir naudoju tik vieną kartą per dieną.

Serumo kvapas nėra labai malonus. Man šiek tiek primena vaistus. Pakuotė tradicinė – stiklinis buteliukas su taip pat stikline pipete. Stiklas kažkaip suteikia solidumo.

Konsistencija gelinė, skystoka, bet serumas neteka.

Labiausiai man patiko tai, kad jis nėra lipnus. Patepu, o serumas greitai susigeria palikdamas odą vos drėgnesnę. Šiaip po jo man nesinorėjo tepti kremo, tą dariau labiau iš įpročio.

Produkto liko vos ketvirtadalis, tad galiu pasakyti, kad jis tikrai drėkina. Mano oda nebešerpetoja net naudojant tą patį sausinantį kremą. Porų nekimšo. Tačiau toms, kurios ieško rimtai stangrinančio produkto šis serumas netiks. Tai tėra mielas ir veiksmingas drėkiklis, dargi už labai priimtiną kainą.

Ar kartočiau? Manau, kad taip. Ypač vasarą turėtų būti malonu juo atgaivinti veidą.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Elevita” parduotuvėse. Kaina yra apie 3eu už 30ml. Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje jis kainuoja 2.44eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką

+ There are no comments

Add yours