“Natura & Benessere” šampūnas su alaviju ir alyvuogių aliejumi

Mano įvertinimas: 1/5

Mano komentarai: Papasakojau jums apie tikrai neblogą “Natura & Benessere” gelį brandžiai odai ir tai tikrai nėra paskutinis man teigiamą įspūdį palikęs kompanijos gaminys. Tačiau, viskas patikti negali ir iš gausos produktų koks nors vienas būtinai pasirodo netinkamas. Taip nutiko ir su šampūnu.

200 ml buteliuką galima įsigyti elektroninėje “Grožio Simfonijos” parduotuvėje, aš bandžiau 30 ml testinį variantą. Jo tikrai pakanka susidaryti nuomonę, nes galvą ploviau jau ne vieną kartą ir vis dar šampūno likę.

Sudėtis (svetainėje ji vėl kažkodėl nepilna):

Remiantis KosmetikosDNR archyvu tai šiame šampūne yra tikrai nedraugiškų ir kenksmingais žymimų ingridientų. Na bet galima numoti ranka jei tik poveikis puikus, ar ne? O bent jau mano plaukai tokio nepajuto. Šampūnas sunkiai putoja (ne pirmas, ne paskutinis, turiu aš jų visokių, natūralių ir prabangių), o mano saustelėjusius, banguotus plaukus paverčia pakulomis. Net mėgiamiausi balzamai nepadeda.

Kvapas labai lengvas, toks tiesiog muilinis, tą patį sakiau ir apie įrašo pradžioje minėtą želę.

Taigi, šampūnas nepatiko. Gaila. Tačiau tai ne paskutinis atsiliepimas apie “Natura & Benessere”, bet ko gero vienintelis toks pesimistinis :).

O gal bandėte šį šampūną ir patiko? Diskutuokime čia, Facebooke arba G+.