Apžvalga: "Natur Boutique" natūralus veido kremas

Estimated read time 3 min read

Retai tokie atvejai ištinka, bet stovėjau vonioje ir nesugalvojau apie ką čia jums papasakoti. Apie tą nenoriu, tą dar per trumpai naudoju, šitas kitą kartą, ir tada į akį krito vyro lentynėlėje stovintis kremas. Jo atsiradimo istorija paprasta. Vienoje parduotuvėje, kur galima rasti tiek geros, tiek blogos kosmetikos, mano vyras pasičiupo alijošiaus kremą. Pareiškė, kad oda sausėja ir bus po skutimosi. Kremo tūbelė kainavo apie eurą. Gūžtelėjau pečiais. Po to kai jau namuose jis pasakė, kad labai fainas kremas, aš paskaičiau sudėtį ir sakiau, kad gal geriau tu jo nenaudok. Alavijo ten yra gal ir nemažai, bet TIEK visokių kenksmingų medžiagų viename sąraše senokai buvau mačiusi. Reikėjo kažkuo keisti ir čia bevaikščiodama RIMI ir besidairydama po jų ekošmeko kosmetikos stendą pamačiau šį buteliuką. Nupieštas alavijas suviliojo. Va, sakiau, mesk aną, naudok šitą. Taip ir atkeliavo į lentynas.

Aš pati netrukau pamatyti privalumus: nėra kvapo, labai maloni ir lengva konsistencija, greitai susigeria, maloniai drėkina. Ar sudėtis sugadins visus pliusus?

Labas, Phenoxyethanol, tavęs čia galėtų ir nebūti! Taip pat KosmetikosDNR žinynas įspėja, kad vitaminai A bei E gali būti toksiški ar su kenksmingomis priemaišomis. Yra poras kemšančių ingridientų. Viską įvertinusi neišsigandau, panašu, kad kremas labiau padės nei pakenks. O man jis tapo geru draugu. Matote užrašą, kad “Ši veido kremo bazė puikiai geba pasisavinti papildomus aliejus ir eterinius aliejus pagal odos tipą bei poreikį“? Iš tiesų priemonė tokios konsistencijos, kad laisvai ją galima maišyti bei papildyti norimais priedais.

Kremą naudoju rytais, veidą nuvaliusi toniku. Jis greitai susigeria ir netrukdo vėliau tepamai kreminei pudrai. Na, o kadangi žiemą mano veido oda ima šerpetoti, tačiau vistiek lieka riebi (dėl to negaliu naudoti sausai odai skirtų pudrų), tai aš savo turimas kremines pudras maišau su šiuo kremu (santykiu 1:1). Dėl dozatoriaus tai lengva daryti. Spusteliu ant riešo, tada spusteliu pudros, pirštu pamaišau ir dengiu veidą. Taip pasidarau savadarbį BB kremą, kuris lengvai tepasi ir neparyškina šerpetojimų. Sakyčiau po šio triuko jų gerokai sumažėjo.

Beje, vyras taip pat kažkurią dieną sakė, kad geras tas kremas, patinka.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Kremą galima nusipirkti didelėse RIMI parduotuvėse, tai pat Vilniaus CUP yra gamintojo salelė. Ir žinoma internetinėje parduotuvėje. 50ml kainuoja 3.5 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours