“Natur Boutique” aliejų mišinys riebiai/mišriai odai

Mano įvertinimas: 3/5

Mano komentarai: Aliejus veidui aš naudoju retokai. Per mažai žinių. Atrodo visi natūralūs ir puikūs, tačiau kai pasigilini, tai sužinai, kad vienas kemša poras, antras sausina, nuo trečio pabrinksta paakiai. Visgi kai pamačiau RIMI akciją lietuviškiems kosmetikos gaminiams įsigijau ne tik Uoga Uoga produktų, bet stabtelėjau ir prie Natur Boutique gaminių lentynos.

O jėj kiek jie turi visko! Pasižvalgykite svetainėje. Oi kiek daug visko norėčiau išmėginti pradedant aromaterapiniais aliejais, kremais, baigiant plaukų priežiūros priemonėmis! Jau vien kaip skamba… Aktyvus kondicionierius su bergamote ir frankincensu! Gal visgi neikit į tą svetainę. Ot padariau reklamą, nors bandžiau tik vieną daiktą ir tą tuoj išpeiksiu 🙂

Taigi, tą kartą akis užkliuvo už šio teksto pagrindinio veikėjo – aliejų mišinio riebiai/mišriai odai.

Aprašymas: Padeda normalizuoti odos riebalų apykaitą, ramina odą. Erškėtuogių aliejus regeneruoja odą, padeda ląstelėms atsinaujinti esant aknei, minkština odą ir mažina randelius. Nakvišų aliejus gerina odos medžiagų apykaitą, tinka gydant spuogus, gerina odos būklę. Be priedų ir konservantų.

Naudojimas: tepti ant drėgnos veido odos ryte vakare. Aliejus puikiai geriasi, yra malonaus kvapo. Laikyti tamsioje vėsioje vietoje, atidarius suvartoti per 3-6 mėnesius.

Sudėtis: Prunus armeniaca oil*, Calendula extract* (Calendula officinalis flowers*, Hellianthus annus oil*), Rosa canina oil*, Oenothera biennis oil*. *sertifikuoti ekologiški ingredientai.

Taigi nusiperku aš tą aliejų (7 eu svetainėje be nuolaidų, Rimi regis brangiau) ir puolu bandyti. Pirmą vakarą viską darau pagal nurodymus ir galvoju “wow, kokį fainą dalyką nusipirkau, tai kam man tada kremai visi?”. Kvepia nestipriai, maloniai. Ant vandeniu ar hidrolatu sudrėkintos odos tepasi lengvai ir susigeria pakankamai greitai. Ryte veidas tikrai neatrodo riebus. Puikus rezultatas. Bet! Yra vienas didelis BET! Kokią trečią naudojimo dieną aliejus sugedo. Tai pasireiškė susioksidavusio aliejaus kvapu. Na gal teko tai užuosti? Laikiau vonioje, tačiau ir nenurodyta dėti į šaldytuvą. Juk ir šiaip aliejų šaldytuve nelaikome, o tose pačiose laikymo sąlygose mano gryniems alyvuogių, ricinos, kokosų, sezamų ir erškėtrožių aliejams nieko nenutinka. Hm…

Ant veido nebetepu, nes erzina tas pablogėjęs kvapas, bet panaudoju plaukų kaukėse. Tačiau jausmas dviprasmiškas, nes už tokius triukus norisi rašyti vienetą, o aš galvoju apie kito buteliuko įsigijimą.

Ar jūs bandėte “Natur Boutique” priemones?

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).