Tas bandymas susilaikyti nuo išlaidų kosmetikai visai neblogas reikalas. Ne tai, kad sutaupau kažką, o tiesiog priverčia įlįsti į savo dėžės ir išsitraukti naujovę iš ten. Manau dar bent metus galėčiau ir nepirkti dalykų ir vistiek net rasčiau, ką papasakoti bloge. Tik tiek, kad kol prisiruošiu priemonę aprašyti, ji ir iš prekybos dingsta. Va, „Naobay Equilibria“ toniko jau niekur nerandu. Bet yra jo giminaičių, o ir šiaip šis prekinis ženklas nelabai čiupinėtas bloge, tad nusprendžiau vistiek papasakoti įspūdžius. 

Aprašymas:

“NAOBAY „Equilibria Face Mist Toner“ formulė yra skirta drėkinti, atnaujinti ir atgaivinti veido odą. Praturtintas acai, cinamono ir alavijo ekstraktais, lengvas purškiklis subalansuoja ir sustiprina odos hidrolipidinę sluoksnį bei užtikrina sveiką odos išvaizdą. Tinka mišriai ir normaliai odai.

Sudėtis: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Glycerin, Propanediol, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract*, Euterpe Olerace*, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalol, Geraniol

Kai pirkau toniką, tai susiviliojau būtent tuo, kad jis yra purškiamas. Tokios dulksnos atgaivina dienos eigoje, tinka papurkšti ant mineralinės pudros, o taip pat gi ir tiesiog atlieka toniko funkciją. Ai, o medinis kamštelis, tai šiaip tiesiog maloni smulkmena. 

Kvapas žolinis, tad ne kiekvienam. Purkštukas labai geras. Maloniai skleidžia dulksną, nesispjaudo čiurkšlėmis. Tiesa, nėra ta dulksnelė itin smulkutė, tad jei tenorit atsigaivinti makiažą, geriau nepadauginkit.

Naudoju aš jį kaip toniką. Tai yra nusipraususi pasipurškiu veidą. Ypač gerai po to tepti aliejus. Bet taip pat ir atsigaivinimui tinka. Taigi, iš esmės man patiko. Universalus. Drėkina. Gaivina. Nedirgina mano odos. Ko dar norėti iš toniko? Gal, kad vėl atsirastų parduotuvėse?


Naudinga: „Naobay“ kosmetikos galima rasti „Droge“. 200ml tonikas kainavo apie 7 EUR. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).