Apžvalga: „NAILBERRY“ nagų lakas „Strawberry Jam“

Estimated read time 2 min read

Prisipažinsiu, kad aš labai nemėgstu lakuoti nagų. Nesupraskite klaidingai, nes nulakuotus aš juos myliu, bet pati procedūra nepatinka! Tad jei lakas nelaiko nė dienos (o tokie jau tie mano nagai, nusipurto visas spalvas net ir po pusdienio), aš imu tyliai keiktis. Vien todėl labiausiai mėgstu gelinį lakavimą, tačiau ne visada turiu jam laiko. Šis irgi ant nagų neišbūna žadamų 14 dienų, bet net ir 7-10 man yra sėkmė. Tad štai, kaip jau minėjau, laiko ne visada turiu, todėl kartais griebiuosi paprasto lako ir vis ieškau bei tikiuosi stebuklo, gal gi kažkuris išlaikys bent porą dienų.

Aš apsidžiaugiau, kai “Grožio draugo” paslaptingoje dėžutėje radau “Nailberry” laką. Aukštesnė kainų kategorija kėlė pagrįstus lūkesčius. Juk jei lakas už 3e laikosi 1 diena, tai už 18 e turėtų bent 6, ar ne? Juokauju! Kuo kuo, bet naivumu aš nepasižymiu.

Savo dėžutėje aš radau gražią avietinę spalvą.

15ml atrodo tikrai daug. Teptukas plonas.

Ant buteliuko teigiama, kad lakas neturi piktų sudedamų dalių, tačiau pas Živilę skaičiau, kad be blogiukų neapsieita ir čia.

Na ir kaip gi lakas?

Pliusai: labai pigmentuotas, man užtenka tik vieno sluoksnio. Skystokas, bet labai lengvai dengiasi ir gana greitai džiūna. Laikosi 2 dienas, galiu ištempti ir 3 su minimaliu pataisymu. Buteliukas atrodo prabangiai, glosto širdį :).

Minusai: nemaža kaina (už tiek aš mieliau nusiperku gelinio lako naują spalvą).

Mielai priglausčiau dar kelias spalvas.

Mano įvertinimas:

Naudinga: Nagų laką įsigyti galite svetainėje “Grožio draugas”. Šiuo metu jo kaina yra 14eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours