Apžvalga: "Mossa" valomosios kreminės putos

Estimated read time 2 min read

Regis ši savaitė yra skirta priemonėms su AHA rūgštimis. Trečias įrašas iš eilės. Šį kartą papasakosiu apie Mossa prausiklį. Apie jį pirmą kartą perskaičiau Alionos bloge, bet pamiršau, kol neprireikė prausiklio. Tada pavaikščiojusi ratais kvadratais, aš visgi nusprendžiau jį įsigyti. “EcoCert” lipdukas ir visa kita… Leidžia kažkaip pasitikėti.

Štai kokie gražūs aprašymai: natūralios kreminės valomosios putos su baltaisiais serbentais ir AHA vaisių rūgštimi. Švelni priežiūra: natūralūs valomieji ingredientai švelniai valo odą ir pašalina makiažą, bet nesutrikdo natūralaus odos pH balanso. Rezultatas: efektyviai nuvalo odą, suteikia jai šviežumo pojūtį, oda ima švytėti.

Švelniai valo odą, pašalina makiažą
Baltieji serbentai, hialurono rūgštis/neutralus pH
Dermatologiškai patikrintas/patvirtintas

Aš informaciją kopijavau iš gamintojo svetainės. Ant buteliuko nėra jokių pažadų apie hialurono rūgštį. Sudėtyje irgi jos nematau:

Aqua, Cocoglucoside, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol, Glycerin***, Lavandula Angustifolia (Lavander) Floral Water*, Dehydroxanthan Gum, Ribes Rubrum (White currant) Berries Extract*, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Aroma, CI 77891 (Titanium Dioxide)****, Potassium Sorbate, CI 77019 (Mica)****, Limonene**

Bet matau nieko gero nežadančio alkoholio. Ir net kelis kartus. Tačiau nėra SLS, tai leidžia tikėtis švelnesnio plovimo.

Poveikis ir įspūdžiai

Šiaip jau man jis laaaabai kvepia. Pavyko išgauti artimą raudoniesiems (nes man jie kvepia taip pat kaip ir balti) serbentams kvapą. Konsistencija kreminė. Savo tirštumu šiek tiek primena skutimosi putas. Prausia maloniai, oda neatrodo išsausinta. Patogu naudotis, o vienam kartui tereikia pusės spustelėjimo. Minusas yra tik ne visai graži, su įvaizdžiu besikertanti sudėtis.

Mano įvertinimas:

Naudinga: “Mossa” produkcijos ieškokite “Drogo” parduotuvėse. 200ml pakuotė kainuoja apie 11 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours