Ar žinote, kad namie turiu nykštukų? Pvz. kai kas nors dingsta, tai sakome, kad nykštukai pavogė. Ir kai atsiranda vietoje, kurioje tikrai tikrai ieškojom, tai numojam ranka, kad išgirdo, kad pasigedom ir parvilko atgal. Paprastai jie veikia nematomi, bet vieną tokį pilką galite pastebėti nuotraukose. Šis mažius turi fetišą sausiems , čežantiems lapams. Jei tik aš išsitraukiu, kažkokius džiovintus augalus, tai per fotoaparato akutę matau kaip tyliai tyliai iš kadro dingsta dekoracijos 😀 O šiaip, paprastai, tyliai šis draugutis nesielgia :D. Na, o augalus išsitraukliau norėdama nufotografuoti “Mossa” kaukę. Pamenu, kai ši kompanija tik pasirodė Lietuvoje, tai labai buvau susidomėjusi. Po to ta banga kažkaip nuslūgo, kai buvo pakritikuotos sudėtys, man dar ir kainos neatrodė labai draugiškos, bet šią kaukę įsidėmėjau ir pamačiusi, kad “Drogas” turi 50% nuolaidą, pasiėmiau pabandyti.

Aprašymas:

Iš karto veido spalvą pagyvinanti šveičiančioji kaukė vos per penkias minutes atjaunina odos atspalvį ir tekstūrą, poras padaro mažiau matomomis, sumažina hiperpigmentaciją bei raukšlelių ir raukšlių matomumą. Natūralios šveičiančiosios AHA rūgštys švelnina ir valo odą.

Atjaunina odos spalvą ir tekstūrą
Poros tampa mažiau matomomis
Natūralios šveičiančiosios AHA rūgštys švelnina ir valo odą.
Naudojimo nurodymai: tepkite ant švarios veido odos ir po 5–15 min. nuplaukite. Naudokite kartą ar du per savaitę. Tinka visų tipų odai. Po naudojimo galimas trumpalaikis odos paraudimas ir sudirgimas.

Sudėtis:

Kaukės konsistencija, kaip vidutinio tirštumo kremo.

Padengus, beveik nesimato ant veido. Kadangi aš turiu linkusias kimštis poras, tai labai mėgstu visokius nusluoksniuojančius dalykus. Ką aš turiu omenyje, kai sakau “linkusias kimštis poras”? Pradėkime nuo to, kad jos pas mane labai plačios. Na visiškai, kaip mandarino odelė. Ne dovana, ar ne? Ir kemšasi jos nuo visko. Aš jums, paprastai, net negaliu pasakyti, ar kremas, pudra, kaukė, kemša odą, ar ne, nes man kemša VISKAS. Kaip tai atrodo? Įsivaizduokit, kad pasidarau valomąją kaukę, tada dar mechaniniu būdu išvalau iš porų juodagalvius (ar baltagalvius). Tada galiu tempti, ką nors, galiu netepti visiškai nieko, bet kitą dieną, tose pačiose porose aš rasiu tą patį. Ir taip buvo visada (net ir po prof. veido valymo). Ar tai sukelia spuogų atsiradimą? Dažniausiai aš jų turiu pasmakrėje, 7-10 dienų prieš moteriškas dienas, o ant nosies, žandų, paties smakro, kur visada tos poros užsikimšę, mane labai retai išberia. Daug dėmesio skiriu geram, bet neagresyviam veido prausimui. Kas lemia tokį odos elgesį? Gal mityba (visgi ji per 20 metų kito), gal hormonai, gal tiesiog yra kaip yra.

Taigi, aš labai mėgstu produktus, kurie pašviesina, pašvelnina, pravalo odos paviršių. Naudoju molio kaukes, naudoju rūgštinius produktus, kaip šis.

Užtepusi laikau 15 minučių. Nejaučiu jokio jausmo, apart to, kad visiškai išdžiuvusi kaukė šiek tiek traukia odą. Nuplovus ji atrodo švelnesnė. Mažiau matomos pigmentinės dėmėlės.

Kažkokio labai didelio stebuklo nedaro, bet puikiai tinka tokiam profilaktiniam šviesinimui ir nušveistos odos palaikymui :). Gal esate bandę, ar patiko?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”. 60ml be akcijų kainuoja apie 17 EUR.

Naudinga: rasite daugelyje parduotuvių, kuriose prekiaujama kosmetika. 15ml kainuoja apie 10 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.