Na, tai ar jaučiate vasarą? Teoriškai, kai skaitysite šį įrašą, aš turėčiau keliauti kažkur po nepažįstamas vietas ir jausti atostogų nuotaiką. O veido dulksnos ir terminiai vandenėliai man yra visiškas vasaros atributas. Žinau, kad kai kas nesutiktų, nes yra žmonių, kurie jas naudoja žiemą, kai veidai išsausinti šildymo sistemos. Bet aš kalbu tik už save.

MONU dulksną radau vienoje “Lookfantastic” dėžutėje. Nei apsidžiaugiau, nei nuliūdau. Daiktas geras, bet ir be jo gyventi galėčiau, lengva ranka išmainyčiau į dar geresnį.

Pristatomas, kaip gaivinanti ir drėkinati priemonė, kuri tinkama naudoti ant makiažo. Neva tai turėtų jį taip pat atnaujinti, fiksuoti.  Rekomenduojama naudoti ir siekiant atsigaivinti, o vyrai gali purkšti vietoje priemonės po skutimosi.

Sudėtis:

Labai jau akis bado parabenai, ar ne? Šiaip daug įvairiausių aliejų, tad regis priemonė turėtų būti rieboka. Keista, bet nėra. Dulksna purškiasi maloniai, tikrai gaivina, bet nepasakyčiau, kad pataiso makiažo vaizdą. Gal sausiaodėms, su mano riebiąja tik prideda blizgesio. Kvapas ne visiems patiks. Jis toks žolelinis. Aš tokius mėgstu, bet kitiems gali priminti vaistus ir nesukelti malonių pojūčių.

Purškiu tik todėl, kad turiu, šiaip iš esmės, grynas terminis vanduo, be visų savo bla bla bla nuostabių savybių, man patinka labiau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Lookfantastic.com. 180ml kainuoja 23.95 EUR. Taip pat galima nusipirkti miniukų rinkinį, kuriame rasite ir šį produktą.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.