Atrodo, kad labai jau daug laiko prabėgo nuo paskutinio mano įrašo, o iš tiesų gi jis buvo penktadienį. Nieko neįprasto, tiesiog savaitgalis pasitaikė aktyvus ir laiko suokimas išsikreipė. Jei kažkam įdomi ir kita mano pusė, ne ta, kur tik apie tušiukus bei pudrytes, tai savaitgalio nuotykius galite paskaityti kitame mano bloge – čia. Na, o po to, kai 10 valandų praleidi kelio dulkėse, tikrai labai norisi odą išvalyti, tad pakalbėkime apie tam skirtą priemonę.

“Montagne Jeunesse” kaukes žino, ar bent matė, daugelis. Tačiau aš lyg šiol buvau pastebėjusi tik vienkartines kaukių pakuotes. Prisipažinsiu, kad nors ir perku, bet nesižaviu tuo vieno karto dydžiu, nes iš teisų dažnai ten produkto būna 1,5 ar net 2 karteliams, o laikyti praplėštų pakelių aš nemoku, pamirštu ir geruoju tas nesibaigia. Dėl to pamačiusi, kad “Montagne Jeunesse” siūlo net 175ml pakuotę viduje net cyptelėjau iš džiaugsmo ir nieko nelaukusi įsigijau valomąją skirtą mišriai ir riebiai odai.

Aprašymas toks:

Sudėtis:

Kaukė valomoji, tad jos sudėtyje randame molio, anglies, lavos – tai gerai žinomi porų valymo ingredientai. Be to produktas dar ir šveitiklis, tad yra ir riešutų kevalų. Žinoma, kad be konservanto neapsieita. Na, bet užkonservuoti kažkaip gi reikia, o štai kvepalų galėtų ir nedėti, juolab, kad kažkokio ypatingo kvapo nėra.

Kaukė nėra skalsi, norėdama padengti veidą sunaudojau jos gana daug, tad nieko keisto, kad pasak gamintoju, produkto užteks tik 12 kartų. Kažkodėl pirmas įspūdis buvo toks, kad tiek užteks metams :).

Užtepu, laukiu. Po 20 minučių einu plauti beveik sudžiuvusios masės. Šveičiamosios dalelės paverčia procesą maloniu (aš mėgstu šveisti veidą), palengvina nuplovimą.

Po kaukinimosi odą būtinai reikia patepti drėkinamuoju kremu, kaip ir po visų molio kaukių, taip ir po šios, jaučiasi sausumas. Valymo savybės akivaizdžiai matomos. Nors mano labiausiai užterštos poros lieka tokios pačios, bet mažesni nešvarumai pašalinti, matomas šioks toks didėlesnis skaistumas.

Tikrai sunaudosiu iki galo ir manau, kad dar kartosiu.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos”. 175ml kaina yra apie 6 EUR.

Tikiuosi buvau naudinga.. Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame. Prisijunkite prie draugų, mane tai džiugina ir motyvuoja! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.