Situacija tokia: niekada per daug nesirūpinau paakiais. Tai yra, visada galvojau (ir galvoju), kad paakių kremas tėra marketinginis triukas ir nieko kitokio jūs ten negaunate, nei tada, kai tepate paakius veido kremu. Aišku, reikia žiūrėti, kokiu tepate, bet žodelis “paakių” stebuklų nedaro. Raukšlių prevencija irgi nelabai tikiu. Man regis gali pažiūrėt į savo mamą, palygint gyvenimo būdą, žalingus abiejų pomėgius ir dėl šių faktorių pridėjus ar atėmus kelis metus, greitai nustatysi, kada tave išvagos nelemtosios. Gal ir klystu, bet dar nemačiau nė vienos be raukšlių, kuriai padėjo tik kremukai.

Mano paakiai visada buvo kiek paburkę ir nelabai ėmiau į galvą. Tačiau išaugusi iš niolikinės amžiaus, žemės trauka labiau veikia ir tos minėtos raukšlės atsiranda, tas paburkimas tampa itin ryškus. Veidrodyje jos manęs dar netrikdo, bet nuotraukose jau nervina. Todėl pastaruosius kelis mėnesius mane yra ištikusi “gelbėkim paakius” manija, kai aš nors ir netikėdama (skaityti pirmą pastraipą), puoliau pirkti paakių kremus. Na, bet čia kaip su homoepatija, netiki ir neveikia, placebo gi rimtas daiktas, va ir su kremais taip pat. 🙂

“Mizon” stangrinamasis paakių kremas su kolagenu “Collagen Power Firming Eye Cream” pirkinių krepšelyje atsidūrė gerokai prieš Kalėdas. Pirkau dovanas ir kažkaip liūdna buvo nenusipirkti ir ko nors sau. Tai pričiupau nedidukę pakuotę. Azijietišką kosmetiką gi mėgstu!

Mizon Collagen Power Firming Eye stangrinamasis paakių kremas su kolagenu yra sukurtas jautriai ir “pavargusiai” paakių odai. Jūrinės kilmės kolagenu praturtintas paakių kremas gerina paakių odos elastingumą, stangrina ir drėkina ją bei mažina raukšleles aplink akis. Paakių kremo sudėtyje esantis vario tripeptidas regeneruoja pažeistas odos ląsteles ir skatina kolageno ir elastino sintezę. Užtikrina maksimalią apsaugą nuo laisvųjų radikalų poveikio, kovoja su senėjimo procesu ir saugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Sudėtis:

Pakuotė mažytė, primena “L’occitane” ir kitus panašius lūpų balzamus.

Konsistencija labai keista.

Nors užmetus akį į sudėties pradžią, gal ir nėra taip keista, mat toji konsistencija labai panaši į silikoninių, veidui skirtų, makiažo bazių. Tokio paakių kremo dar neturėjau. Kaip ir silikoninės bazės, taip ir ši priemonė tepasi lengvai, jaučiasi tas toks tipinis slydimas, po to lieka irgi tipinis švelnumas. O bet tačiau, kremas man visai nepatiko. Vos po keliolikos minučių mano paakiai tampa hyper sausi. Tokie sausi, kad net tempia (stangrina? :D), nemalonu paliesti ir norisi bėgti ir kuo greičiau kažkuo sudrėkinti. Kažkokio teigiamo poveikio irgi nepamačiau, nes dėl jo gi galėčiau nemalonius jausmus ir pakentėti.

Šiaip nesu aš išranki daugeliui produktų, tad net netikėjau, kad mano įnoringumas pasireikš renkantis paakių kremą. Gal aš pati nežinau ko noriu? Bet ko benorėčiau, tikrai tame sąraše nėra diskomforto.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje “Mizon” kremą galite įsigyti Inbeauty.lt (10ml – 9.56 EUR), Cascada.lt (7.90 EUR), Klipshop.lt (7.90 EUR).

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.