Apžvalga: "Mixa" raminamasis BB veido kremas nuo paraudimo

Estimated read time 2 min read

“Mixa” raminamasis BB veido kremas nuo paraudimo

Mano įvertinimas: 2/5

Mano komentarai: Kelios liaupsinančios apžvalgos iš eilės gali ir užliuliuoti, ar ne? Deja, ne viskas kas patenka į mano kosmetikos dėžutę mane džiugina. Po geros patirties su “Mixa” miceliniu vandeniu  aš nusprendžiau išmėginti ir BB kremą. Suviliojo jis mane pažadais. Štai kokiais:

Mano oda dažnai parausta, tad tikėjausi, kad šis kremukas susitvarkys su problema. Taip pat vyliausi pajausti kažkokį gaivumo jausmą, juk pažaduose yra akimirksniu nuraminta oda.

Ir ką, galiu pasakyti, kad nepajutau jokio rezultato. Tai, aišku, nėra blogai. Nes kartais būna, kad tai ką pajuntame, mūsų tikrai nepradžiugina – spuogai, užsikimšusios poros…

Sudėtis:

Spalva:

Taip, spalva ruda, kaip ir visų BB kremų. Tačiau, kaip minėjau didelio skirtumo tepi tu jį, ar netepi, nėra. Gal vos vos palygina spalva. Bet ne tiek, kad jau galėtum užskaityti makiažą.

Kelias savaites naudojau tiesiog prieš krempudrą, ar kitokį BB, bet galiausiai nusibodo. Kam apkrauti veidą papildoma priemone, jei ji nieko nedaro?

Aš spėju šis kremas galėtų labiau įtikti merginoms, kurios neturi jokių odos bėdų ir nori tiesiog lengvo drėkiklio su trupučiu spalvos.

“Mixa” produkcijos rasite pirkti Droge ir Maximoje. Šios priemonės kaina yra apie 6eu. Aš rekomenduoju atkreipti didesnį dėmesį į veido valymo produktus, nes jie kiek teko bandyti ir girdėti yra geri.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours