Apžvalga: "Mixa" micelinis vanduo "Optimal Tolerance"

Estimated read time 2 min read

“Mixa” micelinis vanduo “Optimal Tolerance”

Mano įvertinimas: 4.5/5

Mano komentarai: Ar čia man vienai pasidarė sunku įsivaizduoti vakarinę veido valymo rutiną be micelinio vandens? Pamenu kadaise tam naudodavau pienelius, kurie visada buvo per sunkūs, o tradicinio akių makiažo valiklio nemėgau. Micelinis vanduo savo pavidalu man yra tobulas dalykas. Žinoma, garsiausias, seniausias ir turbūt geriausias yra Biodermos rožinis buteliukas. Tačiau jis turi esminį trūkumą – kainą. Tad aš ilgai ieškojau geros alternatyvos. Bandžiau Eveline, Rasą ir dar daug kitų nebrangių priemonių, kol Lietuvoje neatsirado Garnier micelinis vanduo. Su puikia sudėtimi, kas labai stebina, nes  Garnier priemonės tuo nepasižymi. Taigi, 400ml buteliukas tapo nuolatiniu vonios gyventoju ir sunaudojau jau kokius 4vnt. Tačiau naujovių norisi ir parduotuvėje pastebėjau Mixa priemones. Gamina tas pats L’orealis, kaip ir Garnier, tik kaina šiek tiek mažesnė. Bandom?

Buteliukas toks labai sveikuoliškas atrodo. Tarsi vaistinis preparatas. Sudėtis:

Patikrinau ingridientus ir nieko labai blogo neradau.

Aprašymas:

Kaži kas yra reaktyvi oda? Nežinau. Maniškė gal ir ne tokia, bet vanduo patiko. Visų pirma jis puikiai nuvalo akių makiažą ir jų negraužia. Pvz., Garnier man vos vos graužia, bet ne tiek, kad mesčiau naudoti.

Daug čia nėra ką sakyti: patrauklios sudėties, gana neblogos kainos (+-5Eu, aš gal per akciją ir pigiau pirkau), puikiai valo makiažą, nepalieka lipnaus sluoksnio. Garnier nukonkuruotas. Nes abi priemonės panašios, tačiau ši pigesnė, tad kam mokėti daugiau?

Žinau, kad Mixa turi dar kelias micelinių vandenų rūšis. Manau jas kada nors išmėginsiu taip pat. O koks jūsų mėgstamiausias micelinukas? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours