Apžvalga: “MilanoBrush” plaukų šepetys su natūraliais šerno šeriais “Gorgeous Hair”

Estimated read time 4 min read

Pastaruoju metu noriu tik bloginti ir miegoti! Skamba juokingai? Bet kitiems metams turiu svajonę :). Norėčiau, kad mano blogas taptų mano darbu. Nebūtinai visiškai tiesiogine prasme, kelių yra įvairių. Linkiu sau tai atrasti. Nes aš jau kokius metus pastebiu, kad mane erzina viskas, kas trukdo daryti dalykus susijusius su bloginimu. Žinoma, kaip ir visiems sveikiems žmonėms, būna pasyvių, tingių dienų, kai nėra nuotaikos, sveikatos, ūpo. Tačiau tai būna labai laikina. Ir taip, blogo rašymas šiek tiek kenkia kitoms mano veikloms ir… aš mieliau atsisakyčiau jų 😀

Tai va, noriu dabar parašyt apžvalgą ir miegoti. Nežinau kame reikalas, bet pastarąsias 3 dienas žiauriai traukia prie žemės. Aktyvumo apyrankė rodo, kad miegu normaliai. Nuotaika puiki, savijauta lyg ir nebloga, na bet tos akys tai merkiasi ir nors tu ką! Bet tik jau nereikia, pamiegosiu naktį, dabar papasakosiu apie grožio dėžutėje rastą šepetį. Tiesą sakant, tokį patį kai kas gaus dovanų, bet užsakiau, kai buvau dar saviškio nebandžiusi, tad dabar bent žinau, ką dovanosiu.

Pristatyme šiam šepečiui visa odė parašyta:

Šis lengvasvoris plaukus gražinantis šepetys su mišriais šereliais suteiks Jūsų plaukams nuostabią išvaizdą, norėsite šukuotis dar ir dar. Juo ne tik iššukuosite, bet taip pat lengvai ir be skausmo išnarpliosite susivėlusius plaukus. Šepetys puikiai tinka plaukų džiovinimui ir tiesinimui, o specialūs nailoniniai šereliai apvaliomis galvutėmis masažuoja galvos odą, gerina kraujo cirkuliaciją.
Naudokite MilanoBrush Gorgeous Hair plaukų šepetį kasdien stilizuodami plaukus ar priauginamas plaukų sruogas. Tinka šukuoti tiek šlapius, tiek sausus plaukus.

MilanoBrush Gorgeous Hair plaukų šepetys puoselėja Jūsų plaukus keliais būdais:
Paskirsto natūralius riebalus, kuriuos išskiria galvos oda, per visą plauko ilgį, taip plaukai ir oda tampa ir atrodo sveikesni.
Saugiai ir švelniai masažuoja galvos odą, gerina kraujo cirkuliaciją.
Glotnina plaukus, jie tampa švelnūs ir žvilgantys.
Padeda lengvai išnarplioti susivėlusius plaukus.
Iššukuoja nešvarumus nepažeisdamas plaukų.
Padeda išlaikyti plaukuose drėgmę, jie tampa sveikesni.

Pradėkime nuo to, kad ši mano apžvalga labai subjektyvi. Na, visos būna tokios. Tik mano vertinimas ir mano nuomonė, tačiau čia šitai jausis labiau. Mat turiu garbanotus plaukus, kurių beveik niekada nešukuoju. Tad ir šepetį naudoju gal ne visai įprastai. Kada gi man jo prireikia? Galvos plovimo išvakarėse, prieš eidama miegoti, aš iššukuoju savo garbanas. Šis šepetys gana gerai pašalina formavimo priemonių likučius, glotnina patį plauką.

Tada aš šaknis papurškiu slinkimą stabdančiu, augimą skatinančiu purškalu, o galus ištepu sėmenų aliejumi.

Imu “MilanoBrush” ir tais ilgaisiais šereliais švelniai judindama masažuoju galvos odą, tada dar kartą pašukuoju, kad aliejus gerai pasiskirstytų. Šiam ritualui šepetys tiesiog tobulas.

Pagrindinis minusas yra tas, kad priemonę labai sunku išvalyti.

Aš skaičiau net porą atsiliepimų, kad nuo šepečio plaukai labai elektrinasi. Būtinai noriu tą paminėti, kad turėtumėte omenyje. Tačiau aš pati tokių bėdų neturiu. Mano plaukai apskritai elektrinasi tik tada, kai panaudoju per stiprų šampūną ir per lengvą kondicionerių. Tada būnu pasipūtėlė skrajojančiais plaukais. Bet tais atvejais aš tikai nesišukuoju, tad negaliu įvertinti ar pablogintų situaciją :).

Beje, pradžioje minėjau, kad pirkau tokį dovanų. Žinote, kodėl? Dėl juodo, solidaus dizaino. Net ir dėžutė graži. Prisipažinsiu, kad jau šiek tiek nusibodo tie visi spalvoti dessatanglertyzeriai.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti šepetį galite Topbeauty.lt. Kaina – 24 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

4Comments

Add yours
  1. 1
    Beata

    Nebandei valymui naudoti tokių metalinių šukyčių? Žiauriai geras dalykas, surenka ir plaukus, ir dulkes nuo tų šerių. Turėjau užsisakius iš ali, bet tos man nepatiko, baisiai mažos ir nepatvarios. Dabar jau pusmetį naudoju didesnį iš Vitrina pro, nu negaliu atsidžiaugt!Kitaip aš neįsivaizduoju natūralių šepečių valymo.

+ Leave a Comment