Apžvalga: "Milani" lūpų kremas "Amore Matte Lip Crème", spalva "Loved"

Estimated read time 3 min read

Vakar sąmoningai nusprendžiau nerašyti jokių tekstų. Tiesiog labai bloga diena buvo, kai viskas erzina ir norisi apšaukti kiekvieną atsiuntusį elektroninį laišką :). Ir nors blogo rašymas man yra terapija, bet aš pastebiu, kad nuotaika kartais įtakoja įvertinimus. O ir kodėl neturėtų, aš juk mano blogas nėra koks neutralus žurnalas, viską perleidžiu per savo kasdienybės prizmę :).

Apie lūpų dažus, pastaruoju metu, kalbu daug. Ir visada pradedu dainuoti tą pačią dainelę, apie tai, kaip jų neprisipratinu ir bla bla bla. Nuolatiniai mano skaitytojai gal jau ir pirštą prie smilkinio sukioja. Visai nenormali ta Salomėja, nemėgsta lūpdažių, bet įniko juos pirkalioti, žiūrėkite, tuoj prasidės ciklai apie gličias korėjiečių kaukes :D. Kas ten žino, juk reikia išeiti iš komforto zonos, jau ir taip dirbu namie, tai kaip kokiame kokone :).

O lūpų dažai ėmė mane traukti. 20 metų juos ignoravusi, dabar gi bandau atsigriebti. “Milani” matinis lūpų kremas pristatomas paprastai:

“Milani Amore Matte Lip Crème” matinis lūpų kremas lengvai dengiasi, ilgai išlieka, nelimpa, suteikia lūpoms lengvą matinės tekstūros užbaigimą. Priemonės aplikatoriumi lengvai padengsite produktą.

Spalvą pasirinkti visada sunku, bet mano akys nuolat krypsta į neutralesnes, arčiau nude, tokia interneto paveiksliukuose pasirodė ir “Loved”.

Tačiau realybėje ji kiek tamsesnė.

Aplikatorius įprastas, lūpų dažai gana skysti, todėl pasidengia plonai, kvepia braškių ir jogurto saldainiais.

Kadangi spalva tamsoka, tai tobulam vaizdui išgauti, reiktų pieštuko, bet aš tokių daiktų nemėgstu. Iš vis man nepatinka ryškus kontūras, todėl aš visada stengiuosi jį prasklaidyti.

Dažai išdžiūna greitai, visai nelimpa ir žinoma, kad sausina. Po kelių valandų spalva nebeatrodo tokia ryški.

Net matosi tas stiprus sausumas.

Po kokių 4 valandų pradeda luptis.

Šiuos dažus galėčiau palyginti su “NYX Soft matte lip cream”. Panašus kvapas, panašūs pojūčiai. Tai jokiu būdu nėra blogas produktas, bet aš dabar jau savo favoritais laikau “The Balm” matinius dažus ir galiu tik pasakyti geresni, ar blogesni. Tai tikrai nepranoksta, nes labiau sausina ir negražiau nusitrina. Visgi turi ir privalumą – daug greičiau išdžiūna ir jau nuo pat pradžių nebūna lipnūs. Dar spalva graži, tikrai yra matiniai, dengiasi lengvai, kvepia skaniai, netepa, galima bučiuotis ir gerti neištepant partnerio ar puodelio bei apsivynioti šaliką iki nosies :). “Milani” taiko į tokį stabilų viduriuką.

Įvertinimas:

Naudinga: “Milani” lūpų dažų ieškokite Topbeauty.lt. Kaina – 9.99 EUR.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours