Labas labas, kaip gyvuojate? Aš tai šiandien kaip voveraitė. Truputį užsisukau darbuose, kurie tęsiasi nuo penktadienio, tad blogas kažkaip liūdi. Tačiau tuo pačiu, aš NORIU rašyti penkis kartus per savaitę, tad padarom kavos pertraukėlę ir pakalbam apie lietuvišką produktą, kurį, tikiu, labai daug kas matė, bet turbūt mažai kas bandė. “Mėta” produktus aš pastoviai pastebiu “Senukuose” (prie pirties prekių), “Maximoje”, dar kažkur, bet tik radusi Kalėdų senelio maiše išbandžiau kūno šveitiklį bei vonios druską. Druska, kaip druska, itin minimalios sudėties (be pačios druskos tik eterinis aliejus), o va šveitiklis gi vistiek įdomu, ane?

Aprašymas:

Šį šveitiklį naudokite vieną kartą per savaitę. Po procedūros odą gerai nuplaukite šiltu vandeniu. Šveitiklis padarys Jūsų oda minkštą ir švytinčią, pašalins negyvas ląsteles.

Naudojimas: šveitiklį sukamais judesiais tepkite ant šlapios odos, šveiskite 3-5 min., kol pajusite malonią šilumą. Nuplaukite šiltu vandeniu, nenaudodami jokių cheminių medžiagų.

Sudėtis: jūros druska, natūralus beržų lapų-pumpurų ekstraktas, levandų, karčiojo apelsino ir kadagių eteriniai aliejai. Linalolis, limonenas yra natūralių eterinių aliejų sudėtyje.

Produktas rusvos spalvos ir dėl to turi tą natūralumo vaizdą, žinot :). Kvapas tikrai įdomus. Nepasakyčiau, kad labai užuodžiu beržus, bet žolelės maišosi su levandomis, kadagiais, kažkas įdomaus, keisto. Man neįprasti kvapai tinka, bet nesu tikra ar patiktų visiems. Labai jau tolima nuo visų braškių, mangų ir vanilių.

Kas man nelabai patiko, tai sausoka konsistencija. Norisi, kad būtų dar įdėta kažkokio aliejaus. Nes labai jau sunku paimti, šveitiklis byra.

Tai yra aštrus produktas. Jautruolėms net sakyčiau neverta bandyti. Žmonėms, kurie mėgsta jausti, kad nusišveitė, galėtų patikti. Aš šiuo atveju esu viduryje. Man patinka aštriai, bet kai lieka aliejaus ant odos, tad šis produktas tiesiog per sausas. Žinoma, galima namuose pasitobulinti, bet pasakoju apie tai, ką gauname parsinešę iš parduotuvės.

O jūs bandėt ką nors iš šios kompanijos asortimento?


Naudinga: Ieškokite “Senukuose” ar Ekologiskiproduktai.lt. 430g kainuoja nuo 4,5 iki 5,6 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.